Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепете ни
Имение Драгомир 10fowfb
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
skype : sweet_boy100
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
Имение Драгомир 2556917t
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят
Имение Драгомир 2900851s
Имение Драгомир 120x60mb
Имение Драгомир 1059042c
Имение Драгомир 23k89xg
Имение Драгомир 206de53a81f18d86
Имение Драгомир Bnrgot02




 

 Имение Драгомир

Go down 
+5
Джесика Милър
Кристофър О'Браян
Ана Блейк
Виктория Арчибалд
Ейрън Драгомир
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 10:59 am

Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 10:16 am

Вечерта се очакваше да биде доста интересна.Ейрън седеше на дивана във всекидневната четеше на лаптопа си написаното в сайта на "Клюкарчето".
-Страхотно...-възкликна недоволно той като прочете "Ейрън ,миличък внимавай с тези кашони.Разбирам ,че искаш да покажеш мускули на Виктория."-кога изобщо някой ни е забелязал?
Той намръщи лицето си в кисела гримаса и затвори лаптопа.
-Албъртааа!Готова ли е храната?-извика той на прислужницата.
-Да господин Драгомир всичко е готово.-чу се отговор от кухнята.
-Чудесно! Благодаря ти!-благодари й той и отиде да се преоблече за срещата с Виктория.Облече се с тъмна риза на бледи раета и черен, лек панталон.Когато влезе във всекидневната масата беше имаше предястие ,ястие ,сладки ,десерти и разбира се алкохол и безалкохолни напитки.
Сега след като всичко беше наред ,Ейрън седна на дивана в очакване на своята гостенка.


Последната промяна е направена от Ейрън Драгомир на Вто Апр 17, 2012 3:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 11:47 am

След 1 час трябваше да съм на гости в съседното имение,но още се излежавах на удобното легло.Бях изгубила представа за времето,а трябваше да се приготвя.Изгледах часовника с отекчен поглед,но втория опит закова вниманието ми ,имах само половин час.Станах набързо и влязох в банята,взех си един душ и облякох дрехите
които си бях приготвила още вчера.
Изхвърчах през входната врата и прекосих улицата.Вече бях пред вратата му,чудех се дали да почукам или пък да ..точно в този момент вратата се отвори и една жена се появи на прага
-Господинът Ви очаква - усмихна се тя и отвори широко вратата
-Благодаря - не очаквах толкова изискани приготовления,като влязох в хола,главата ми се замая,а си мислех,че икономката е доста...
-Здравей - поздравих с лека усмивка Ей и се огледах наоколо.
-Имаш страхотна къща ..и изискана. - допълних от притеснение.
По принцип не се срамувах,но този път умирах от притеснение.
Момчето ме гледаше с обаятелния си поглед и в този момент усетих ,че ставам червена като домат.

-Ох извинявай,стана ми топло.
"Да бе,сърцето ми щеше да изскочи,устата ми пресъхна и лицето ми пламна
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 12:18 pm

Когато чух Албърта да казва "Господинът Ви очаква" рязко станах от дивана и сърцето ми заби лудо.Виктория се зададе от ъгъла "Боже изглежда страхотно!".
-Здравей! И...добре дошла.-казах аз и се усмихнах широко.

-Ох извинявай,стана ми топло.-каза тя.Щракнах с пръсти и до нея се появиха двама мъже с големи ветрила.Докато слугите ми й правеха вятър гледах как златисто-русите й коси се развяват.Изведнъж се отърсих от пленяващата й красота отидох бавно до нея ,подадох й ръка и й предложих да седнем.
-Заповядай седни.Не стой права-след казаното се изсмях тихичко.-Господа не спирайте да правите вятър на дамата.-заповядах на слугите.-Правете каквото ви каже тя.Тази вечер сте на нейно разположение.-след което й намигнах.-Не се притеснявай да им казваш това от което имаш нужда.Нали така господа?-слугите кимнаха покорно.
Подадох на Виктория един от коктейлите който по случайност се оказа "Virgin cuba libre" , този ,който аз взех беше "Grass hooper" и казах на висок глас.
-Наздраве!-След ,което отпих голяма глътка.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 12:33 pm

След коментара ми,че ми е горещо ,осъзнах че въобще не трябваше да го казвам.Двама мъже от персонала с големи ветрила започнаха да правят вятър,докато ние седяхме и пиехме коктейли.
-Наздраве - леко допрях устните си до чашата и само ги намокрих.-Добро е.- заявих с цел като напитката ме охлади..поне за малко.
-Извинявай,че малко закъснях,но изгубих представа за времето - трябваше да захвана някаква тема на разговор ,освен ако не исках да изгълтам целия му алкохол...което бе добра идея в случая.
-Не биваше да правиш толкова неща ..и то само за мен - огледах стаята отново,този път в радара ми попаднаха двамата веещи ветрила,мъже.
-Имаш си и слуги,които да ти дух..правят вятър - поправих се на време,като осъзнах,че думата не беше подходяща.
Взех питието си и го изпих на екс,не мислех че ще се чувствам толкова ...стресирана.Не беше заради Ей,а просто отдавна не бях излизала на срещи,явно бях изгубила тренинг.
-Наистина страхотно е...всичко това - поставих ръката си върху неговата и тогава усетих ,че коктейла си вършеше работата.Хващаше ме бързо,особено от коктейли..това не беше на добре...или пък беше.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 1:15 pm

Когато видях как тя изпи на екс коктейла си ,з ада не остана назад направих същото с моя.
-Виж..трябва да ти кажа нещо...-в този момент ръката й се отпусна върху моята.Завъртях дланта си и улових нейната така ,че пръстите ни да се преплетат.От началото на вечерта бях много напрегнат ,но сега бях много възбуден и това ме накара да се поотпусна.Приближих се бавно до нея.За миг Земята спря да се върти и времето замръзна в пространството.Чу се само една звучна целувка.След това всичко се върна по старо му.Земята пак се въртеше и времето не беше замръзнало.Имаше само едно нещо промило се за части от секундата.Сега отношенията ни с Виктория се бяха издигнали на ниво "език-гърло".Чувството беше страхотно.Нежните и сочни нейни устни ме изпиваха.Докато се целувахме вплетох нежно пръсти в косите й.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 1:40 pm

Изведнъж нeщата започнаха да излизат от моя контрол и преминаваха към негов.Чувството бе приятно,да знаеш ,че има някого на когото му пука за теб..или поне така мислех.Не го познавах много добре,но какво пък,по-добре да пробвам.
Продължих със започнатото от господина до мен,топлите чувства се върнаха отново..точно когато мислех,че съм ги загубила.Усетих ръката му в косата си и кожата ми настръхна.Прближих се още повече и нежно поставих ръката си върху гърдите му.За миг откъснах устни от неговите ,само за да го погледна
-Какво ще кажеш да освободим момчетата зад нас - усмихнах се лукаво и те се изнизваха през вратата на хола.Изчаках малко за да се уверя,че няма никой и разкопчах едно-две копчета от ризата му,бутнах го леко на дивана,въпреки че нямаше нужда ,защото той сам си легна и го целунах по врата...Дали беше рано,не,май не беше.Ако продължавах да мисля нямаше да стигна до никъде,затова изключих захранващото устройство и се оставих в ръцете на професионалиста.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 1:58 pm

След всяка нейна целувка през мен направо прелитаха топли и студени вълни на възбуда.Когато разкопча ризата ми и ме просна на на дивана разбрах ,че не го е правила от години и жадува нещо лудо ,страстно и необикновено.Заврях езика си дълбоко в гърлото й ,след което бавно съблякох блузката й.Изправих се ,взех битата сметана и купичката с ягоди.Загребах с пръст малко от сметаната и я замазах по врата на Виктория.Бавно я облизах и направо я целунах без да поглъщам сметаната.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 2:46 pm

Всичко ми беше като в мъгла,не виждах,а само чувствах,нещо студено се настани върху шията ми ,хм сметана.Явно Ейрън искаше същото,което и аз.За да не остана по-назад взех една ягода от купата на масата и я захапах,като оставих връхчето да стърчи извън устата ми.Усмихнах се подканително и изчаках Ей да тръгне към мен.В този момент прибрах ягодата в устата си,като не му дадох да я опита.
-Не съм толкова лесна- казах дяволито.-Но за теб ще бъде - сложих пръст на устата му и седнах върху него.Свалих ризата и панталона му с лекота.В същия момент той се обърна и този път аз бях отдолу.Чувствата изпълващи ме бяха замъглени от някаква възбуда,разтърсваща цялото ми тяло.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 12:56 am

След всичките тези палави игрички на дивана ни беше станало тясно и неудобно.Хванах я за ръка и я поведох към спалнята ,където продължавахме да се разсъбличаме взаимно.
-Още когато те видях за първи път разбрах ,че ти си момичето за мен.Още от тогава жадувах за твоите ласки.-заговорих с възбуден и пъшкащ тон ,докато я гледах в очите.Целунах я страстно и продължително ,след което бавно се отпуснахме на леглото продължавайки да се натискаме.Телата ни излъчваха огромно количество топлинна енергия от която възбудата ни надскочи границите.натиснах едно копче до леглото си ,от което светлините загаснаха и единствената светлина беше тази на луната.Натиснах друго копче и зазвуча тази песен ,от която страстите направо искряха.Последва лек стон на възбуда и у двама ни.Тя заби пръсти в косата ми и стисна много силно докато едновременно я целувах и прониквах в дълбоко нея.Основно аз бях в надмощие докато се чукахме ,но и тя беше много добра в това отношение.

Сега е сутрин...някъде към 10 часа.Още преди да отворя очите си усетих присъствие до мен в леглото ,но то вече не беше чуждо.
-Добро утро...-казах сънливо и я целунах по челото.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 9:38 am

Нещо топло ме събуди от дълбокия сън.Беше Ейрън,музиката все още не спираше,явно цяла нощ бяхме притеснявали квартала със песни.Сега не ми беше до това,дори не помислих за кучетата си,което си беше за отбелязване.
-Ау,целувка,не го очаквах-направих се на изненадана и се обърнах към Ей.Лицето му се смръщи в заплашителна гримаса, от която ме изби на смях
-Пошегувах се,де - оправдах се и върнах целувката с която ме събуди.
Усещах,че прическата ми бе отишла на кино и сега приличах на развълнуван деригент,но важното бе че си прекарах добре..повече от добре.В този миг нещо връхлетя главата ми и се огледах за телефона..ако можех да го намеря в тази бъркотия,надигнах се от леглото и слава богу- беше до мен.Взех го и написах един бърз СМС на Терънс-икономът в къщи,все пак ме нямаше цяла нощ,някой можеше да ме потърси,а те трябваше да знаят всичко...
-Какво правиш?- Ей седна до мен в леглото и погледна телефона в ръката ми
-А,нищо,пращам съобщение на иконома,за всеки случай.. нали знаеш,че някой от роднините ми са много сприхави - под този предтекст имах предвид братовчед си и явно Ейрън разбра защото се разкиска.
-Спри да се смееш,предизвикваш ме - отпуснах се на леглото и го дръпнах за ръката.
-Ако не направиш нещо по въпроса ще си тръгна - свих устни в гримаса и целунах бузата му.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 10:17 am

-Никъде няма да ходиш!-отбелязах аз.-Не виждаш ли ,че навън вали като из ведро?
Целунах я за да се разсъни напълно и набързо се облякох.
-Хайде облечи се долу ни очаква закуска.
Когато слязохме на масата имаше гофрети и топло кафе .Като ни видяха ,прислугите само се поклониха пожелаха ни приятна закуска и се изнесоха в кухнята.
-Е...заповядай дано ти хареса.-казах й аз и я съпроводих до масата.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 1:40 pm

-Щом настояваш,но нали знаеш,че дъжда няма да ме спре - лукавата усмивка отново се появи на лицето ми.
Слязохме в кухнята за да закусим,както настоя собственика на имението..все пак нямаше как да му откажа
-Изглеждат прекрасно,благодаря.Не биваше да се стараете токлова - заобяснявах се на икономите,като видях прекрасната закуска
-Виж ще хапна само съвсем малко за да не убидя хората,защото не съм гладна,но на кафето няма да простя - засмях се и отчупих малко от гофретата
-Искаш ли? - поднесох парченцето към Ей и оставих да го хапне.-Какво ще правим днес,не искам да досаждам,затова мислех да си ходя,но ти не ме пускаш,явно съм заложник.
Осъзнах,че съм започнала да говоря много и взех да помълча няколко минути докато пиех кафето си.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПон Яну 17, 2011 2:01 pm

-Разбира се ,че няма да те пусна!-възкликнах аз.-Дори да не валеше пак нямаше да те пусна.Освен ако толкова много искаш да си тръгваш ,но ти си единствената ми приятелка в този квартал от години даже повече от приятелка.И в твоята компания се чувствам страхотно.Надявам се и ти да изпитваш същото към мен.Още от първия път когато те видях осъзнах едно нещо.Няма втора като теб.В това отношение много те харесвам.Какви ги говоря...направо съм луд по теб!-Целунах я и усетих вкуса на кафето ,който плъзна по цялото ми тяло и настръхнах от възбуда.
-Ако искаш обади се у вас и им кажи ,че ще останеш още една вечер.-предложи й аз.-Ща гледаме филми ,ще слушаме музика и какво ли още не.Само не ме оставяй сам...-промълвих съвсем тихо ,но достатъчно за да ме чуе.-Обичам те...Виктория Арчибалд!-след което последва дълга целувка от моя страна.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeВто Яну 18, 2011 9:26 am

Милите думи на Ейрън ме накараха да се разтопя от удоволствие,не бяха ми ги казвали отдавна и съвсем забравих как да реагирам.Добре,че смени темата с обаждането вкъщи иначе щях да получа сърдечен удар.
-Да,май най-добре да се обадя- прекъснах го по средата на изречението и извадих телефона си от дънките,набрах номера,но никой не вдигна .Стори ми се странно,понеже все някой трябваше да има..
-Не отговарят- обърнах се към Ейрън затворих.
Още се двуомях дали да остана,не ми беше удобно ,но пък какво щях да правя сама в нас...Докато размишлявах ,нещо прекъсна мислите ми.Бяха онези три думички,които са доста трудни за изричане,поне при мен.Ръцете ми изстинаха,все така ставаше като се уплаша,вече приличах на някакъв робот ,програмиран да гледа в една точка.
-Може ли чаша вода- бе най-умното което можах да измисля.Забавих малко момента,но след като чашата доближи устнитет ми усетих ,че времето е изтекло.Добре сега или никога...
-Ам,аз ..трябва да знаеш,че го казвам само на хората ,които наистина смятам за близки и...ох подяволите и аз те обичам.- извиках се така силно,че всички в отсрещната стая затихнаха,сякаш започна любимият им филм.Последва дълга целувка,от която ми спря дъхът
-Знаеш ли,ще остана,само ако успея да се свържа със съседите..или ще им напиша СМС отново - написах набързо едно съобщение,този път на братовчедите си и се надявах като се прибера да не ме обезкостят..е ,на кого му пукаше,нали вече си имах герой..
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 21, 2011 12:22 am

Събудих се на дивана.До мен беше Вики и по телевизията даваха някакъв сапунен сериал.Разтърках очи ,огледах се и забелязах ,че дъждът е намалял.Вики се събуди точно след една минута.
-Добро утро!-казах й аз.-Виж дъждът е намалял.Хайде да закусим и после ще те изпратя до вас.
Отидохме в кухнята и на масата имаше силно кафе и палачинки плюс всякакво други сладки.Хапнахме си и отидохме до входната врата ,където й помогнах да си облече якето.Облякох своето и излязохме гушнати под един чадър.Стигнахме до вратата на тяхната семейна къща за няма и минута.
-Обичам те!-каза й нежно аз и я целунах за довиждане.Докато се прибираше ,аз седях под дъжда и се любувах на неземната й красота.Преди да затвори само махнах и се усмихнах.
Прибрах се у дома.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeВто Яну 25, 2011 12:46 am

......................................................................

Стоях си вкъщи на дивана и четях книга.Беше ми много скучно ,но поне книгата ми помагаше да не откача от скука.
Станах от дивана и отидох до кухнята ,за да хапна нещо.
Ядох една салата цели тридесет минути ,които ми се сториха часове.Седнах отново на дивана и се замислих какво да правя.
Имах спешна нужда от купон.За съжаление не съм имал приятели докато не срещнах Вики.А старите ми приятели бяха в чужбина.
Взех мобилния си телефон и написах съобщение на Виктория.

"Вики ,купон спешно у нас
тази вечер.Доведи ,когото
пожелаеш-братовчеди и
приятели.Обичам те!
Твой и само твой Ей! smile


Оставих телефона на масата и зачаках отговор.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 1:56 pm

Тъкмо се прибирах вкъщи с братовчедка си от летището,когато телефона ми иззвъня.СМС от Ей..ха какво пък сега,не се бяме виждали само от 12 часа.Пишеше:
[b]Вики ,купон спешно у нас
тази вечер.Доведи ,когото
пожелаеш-братовчеди и
приятели.Обичам те!
Твой и само твой Ей! Имение Драгомир 858267
Хм ,добре.Лошото беше,че имах малко време ,а трябваше да направя толкова много обаждания.Какво щях да правя пък сега...ето ,че ме осени идеята,която никога не ми се мислеше,че ще дойде.Най-бързия начен бе да пиша на интрегантчетата.Както държах телефона си в ръка,пръстите ми веднага защрапаха по копчетата."Купон в имението на Ейрън Драгомир.Всички са поканени!"
Съобщението бе направено,само оставаше да се преоблека и да отида там.Викнах едно такси и с Алисън отидохме в къщата.
Облякох се,казах на Алис,че отивам у съседите и я чакам.
Изстрелях се моментално на вратата,която се отвори от собственика.
-Здравей,миличък - целунах го и влязох в познатата къща.
-Разпространих мълвата,остава само да чакаме - ухилих му се и оставих чантата на дивана.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 7:21 am

Приготвих се за партито.Бях облечен така .
На вратата се почука.Отворих и на среща ми се разкри страхотна картинка.Красива блондинка ,облечена страхотно ,наричаща ме "Миличък!".
Заповядай....миличка...-казах аз изненадан от обръщението й.-Радвам се ,че си разпространила мълвата за партито.Ела седни.-Тя тръгна към дивана и аз затворих входната врата.
Седнахме ,щракнах с пръсти и в стаята влязоха няколко от слугите с по два подноса в ръцете си пълни с различни напитки ,хапки ,сладки и мезета.
-Та!Разбрах ,че братовчедка ти се е върнала.-завързах разговор ,взех една чаша и отпих голяма глътка.
Върнете се в началото Go down
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness
Ана Блейк


Брой мнения : 97
Join date : 27.01.2011
Age : 28

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue0/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (0/1000)
Пари: 5.000

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 1:01 pm

Ана седеше на едно от канапетата и взирайки се в чашата си, пълна с кола, се чудеше какво прави на това място. Тя бе чула за някакъв купон и бе решила да иде, тъй като просто не й се седеше у дома. Бе си облякла черен потник и сиви дънки тип клин, а на в дясното долно ъгълче на устата си имаше черна обица. Не познаваше никой, а и повечето изглеждаха да не са от Бруклин. С всяка изминала минута Блейк се чувстваше нелепо и не на мястото си, но бе решила да поостане още малко - поне да дразни с присъствието си богаташчетата, а и да е сигурна, че като си тръгне, няма на другата сутрин да гледа в нета как са я освиркали.
Момичето се отпусна в мекия фотьоил и блажено сложи големите си капаци на ушите. Обичаше да нарича слушалките си по този начин. Музиката беше хубава, но все пак предпочиташе да слуша неща от своята си галерия. Вечерта продължи да се ниже бавно, бавно...
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 1:16 pm

-Здравей!Казвам се Ейрън.-казах аз и подадох ръка на момичето с колата.-Съжалявам ,че сме толкова малко.Партито беше предвидено за повече хора ,но изглежда или нямат време ,или просто нямат желание.Както и да е...Чувствай се свободно да командориш слугите.Те ще ти услужат с всичко от което имаш нужда.Надявам се да се забавляваш ,в което малко се съмнявам ,но все пак.
Върнах се при Вики и нежно я целунах по врата.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Admin
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 312
Join date : 02.01.2011
Age : 28

Герой
Прякор: Плейбоят
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue170/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (170/1000)
Пари: 49.100

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 1:27 pm

Преди да отидем с Джесика на партито,с нея отидохме до къщата ми,както и до нейната,за да може да се преоблечем...Аз бях облечен ТАКА След като се премених,излязохме от къщата ми и тръгнахме към съседната ... Позвъняхме на вратата,но никой не ни отвори...Почуках,но отново никой не отвърна...Но странното беше,че вътре се чуваха гласеве..
"Ах тоя подъл ...." - започнах да дишам като биг...Не ми се искаше да знам какво може би правят братовчедка ми и съседът ни.Реших направо да действам и отворих вратата,когато с Джесика влезнахме,видях,че има само три човека,които си седяха най - спокойно.
- Здравейте всички!Аз съм Кристофър О'Браян,а това е Джесика - новата ми приятелка - всички ме гледаха много странно,сякаш бях паднал от Марс,но това сигурно беше заради видът ми - бях се изтупал!
Върнете се в началото Go down
https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
Ана Блейк
The Princess of Darkness
The Princess of Darkness
Ана Блейк


Брой мнения : 97
Join date : 27.01.2011
Age : 28

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue0/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (0/1000)
Пари: 5.000

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 1:37 pm

- Здравей. Аз съм Ана. - отвърна с равен тон момичето. Тя хлъзна слушалките по врата си и подаде ръката си. След това той промърмори нещо, което в превод би трябвало да значи: "Съжалявам за загубеното време. Ще ти се реванширам като можеш да се разпореждаш със слугите ми като роби." Ан щеше да му отвърне с не толкова мили думи, но той издраска и се върна при... гаджето си, може би, така че остана само с леко отворена уста, наблюдавайки момчето. След секунда-две се осъзна и леко се подсмихна. Тя отпи още от колата си, след което взе една от хапките от таблата на един от келнерите и бавно я задъвка, потънала в размисли по повод измисления свят, в който живеят богаташчетата и как един ден реалността стоварва тежката си десница върху лицето им.
Внезапно в стаята влетяха нови лица. Мъжкаря ни най малко не се притесни да се представи на "публиката" си. Ана не му обърна внимание - бе се нагледала на подобни изпълнения, че да отделя част от "заетото" си време.
Върнете се в началото Go down
http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 1:53 pm

Иззад ъгъла се появи Кристофър с момиче на име Джесика.С Виктория се спогледахме учудено.
"Какво по....?"-помислих си аз ,тъй като той не ме понасяше особено.Погледнах отново към Вики ,която изглеждаше така .
-Здравей...Кристофър!-казах аз.-Джесика ,приятно ми е да се запознаем.-Щракнах с пръсти и един от слугите дотърча от кухнята.-Моля донесете по питие за господина и неговата дама.А вие-обърнах се към Крис и Джес.-заповядайте.Настанете се удобно.
След като седнаха пуснах тихо музика ,което ме подсети за Ана-момичето със слушалките.
-Това е Ана!Запознайте се!-след което слугата с питиетата дойде и носеше още три пълни чаши.Явно бе забелязал ,че нашите са на свършване.
-Та къде се запознахте?-завързах разговор с Крис и Джесика.
Върнете се в началото Go down
Кристофър О'Браян
Admin
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 312
Join date : 02.01.2011
Age : 28

Герой
Прякор: Плейбоят
Популярност:
Имение Драгомир Left_bar_bleue170/1000Имение Драгомир Empty_bar_bleue  (170/1000)
Пари: 49.100

Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitimeПет Яну 28, 2011 2:07 pm

Щом ни донесоха питиетата,запознахме се и с момичето със слушалки.И след това от устата на "ония" заизлизаха думи,които изключих и направо обърнах внимание на братовчедка ми,която все още държеше устата си отворена.
- Здравей братовчедке! - усмихнах се фалшиво и се надявах тя да не ме пребие...
- Това е приятелката ми Джесика.Запознайте се! - представих я и повиках келнера за още едно питие,тъй като моето вече бях изпил.

Върнете се в началото Go down
https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
Sponsored content





Имение Драгомир Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имение Драгомир
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip RPG :: РПГ Зона :: Горен Ийст Сайд :: Кварталът на богатите-
Идете на: