Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепете ни
Имение Драгомир - Page 4 10fowfb
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
skype : sweet_boy100
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
Имение Драгомир - Page 4 2556917t
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят
Имение Драгомир - Page 4 2900851s
Имение Драгомир - Page 4 120x60mb
Имение Драгомир - Page 4 1059042c
Имение Драгомир - Page 4 23k89xg
Имение Драгомир - Page 4 206de53a81f18d86
Имение Драгомир - Page 4 Bnrgot02




 

 Имение Драгомир

Go down 
+5
Джесика Милър
Кристофър О'Браян
Ана Блейк
Виктория Арчибалд
Ейрън Драгомир
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 10:59 am

Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Сара Драгомир

Сара Драгомир


Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2012

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue0/0Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари: 50.100

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 1:27 pm

Стоях в един хотел в Лондон,когато разбрах,че майка ми се е опитвала да се свърже с мен.
Не се и учудвах,през последно време хората не искаха да ме взимат на работа,само защото бях нейна дъщерия. Беше странно,да ми вриае чак от Ню Йорк,но все пак.
Една сутрин реших да се прибера. Да,така спонтанно. Хванах най - ранния полет за Ню Йорк и скоро вече бях в имението.
Ейрън беше много изненадан от появата ми.
- Съжалявам,че трябва да прекъсна този момент,но шофьора на таксито долу чака да му платя... - казах,подавайки ръка за да поема банкнотата.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 1:41 pm

Станах рано сутринта с надеждата деня да бъде прекрасен.Нямах търпение да се свечери за да видя Ей...е,не че не можех да надникна през прозореца или да пресека улицата,но държах на уговорения час. Преоблякох се и взех някои неща от вкъщи..дискове с филми и подобни. Отваряйки вратата видях такси спряло пред къщата на Ейрън. Да не би да излизаше?! Както и да е, тръгнах натам,но забелязах,че някакво момиче плати на шофьора и влезе в познатата ми къща. " Какво по?!" Забавих крачки,чакайки я да влезе и моментално тръгнах след нея. Сърцето ми се сви,въпреки че знаех,че Ей не е такъв. Преглътнах и стиснах зъби,надявайки се да греша. Позвъних на вратата и изчаках той да отвори.
-Здравей - процедих - нали не обърках времето? - показах дисковете и повдигнах дясната си вежда, гледайки момичето вътре.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 1:53 pm

Когато Сара ме изкрънка за пари и си плати таксито, Вики позвъня и й отворих.Тя изглеждаше някак странно...
-Вики!-целунах я преди да я поканя вътре.-Влизай!Запознай се със Сара.-взех дисковете и ги оставих до телевизора.-Това е по-малката ми сестра.Мисля, че не съм ти казвал за нея, но тя беше в Лондон за известно време.
Виктория сякаш беше замръзнала на място.Отидох до нея и я хванах за ръката, като я поведох към хола, а Сара й се ухили любезно.
-Моля ти се не плаши приятелката ми така.-казах на Сара и се засмях.С Вики се настанихме на дивана, а Албърта всъщност дори не бях забелязал кога се е върнала.Тя ни поднесе разни сладкотии и соленки, плюс напитки.
-Сара, имаме годишнина откакто сме заедно, нали няма да имаш нищо против да се оттеглиш в стаята си.Албърта я поддържа чиста, така че не би трябвало да има проблем.
Върнете се в началото Go down
Сара Драгомир

Сара Драгомир


Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2012

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue0/0Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари: 50.100

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 2:17 pm

Брат ми изглеждаше щастлив.
Това беше нещо доста ряко срещано. Усмихнах се,а след това тръгнах към моята стая.
Да,все още си беше същата.
Един два огледа ми бяха достатъчни за да разбера,че трябва да отида до магазините. Една бърза разходка из магазините щеше да ми се отрази добре. Преоблякох се,а след това се върнах в хола,където брат ми и приятелката му се натискаха.
Изкисках се.
Те се сепнаха и се обърнаха към мен.
- Ейрън,може ли да ми ослужиш с малко пари. Трябва да отида до един магазин. - казах аз,поглеждайки го мило. - надвиших лимита на моята карта. - оправдах се почти веднага. - Моля теее! - започнах да му се моля.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 2:33 pm

Олекна ми като разбрах,че момичето му е сестра....доста беше хубава и може ми изпитах малко ревност,докато не разбрах истината.
-Здравей - малко вкочанено подадох ръка на усмихнатата му роднина.
Ей ме завлече към дивана и изпрати момичето в стаята му. Доста неочаквано...
-Хей, ако искаш,ще те оставя насаме с нея. - усмихнах се - по-късно може да дойдеш в нас, Крис и Али ги няма никакви,пък виждам,че със..Сара не сте се срещали отдавна - бях тръгнала да ставам,но Ей ме хвана за ръката и усмивката ми нямаше как да не се лепне за лицето. Колкото и да ми беше неудобно,че прекъсвам семейната им сбирка, не можех да го пусна така лесно.
- Ела тук - придърпах го към себе си и го целунах нежно по бузата,продължавайки към устата. Бях го обхванала през раменете,когато някакъв кикот ми спря дъха. Ококорих очи към вратата и на погледа ми се наби сестра му,която му поиска пари. Махнах ръцете си от шията му и погледнах засрамено настрани. Нямаше от какво да се притеснявам,но просто ми беше като навик. Ей малко неохотно извади пари от портмонето си и ги подаде на момичето,което радостно ги взе.
- Добродушкото ми - засмях се ,когато Сара затвори вратата. - Винаги ли си толкова услужлив? - целунах го отново и отпих от питието на масата.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 18, 2012 2:56 pm

Два пъти за един ден.Браво сестро!
-Зависи какво имаш предвид под услужлив.-засмях се леко и я бутнах бавно назад.Надвесих се над нея и започнах да я целувам по врата, а ръцете ми препускаха по бедрата й.Беше невероятно, никога не ми омръзваше.
Докато преминавах към устните, невероятни спомени се изляха в съзнанието ми.Започнах тихичко да се смея, като излъгах Вики, че ще я целуна и вместо това изместих глава встрани и я захапах леко по бузата.
-Помниш ли историята на това диванче?-отдръпнах се от нея и я погледнах перверзно.-Горкото, сигурно се чувства като ветеран от войната.-засмях се.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 4:58 am

- Ами даваш на всички,каквото ти поискат - подсмихнах се лукаво,когато той ме бутна на дивана.
-Като говорим за услуги - засмях се - дължиш ми една,така че се постарай.
Усещах как дивана вече ни се превръщаше в запазена марка,затова нямах нищо против да си лежа на него. Бях готова да го целуна,когато той се засмя и захапа бузата ми.
- Хей! - хванах лицето на Ей с ръце и се приближих до него. - Може да е ветеран,но пак е удобен. - чу се звучна целувка и отново се отпуснах назад. Наистина всичко ми беше като дежа ву...което си беше и приятно,все пак. Дръпнах го за тениската,за да изгуби равновесие и той се приземи върху мен. Усетих как сърцето му биеше, приятното чувство обляло ме не можеше да се задържи за дълго,затова прехапах устна и повдигнах два-три пъти вежди като малко коте,чакащо да му дадат пръстче, с което да си поиграе.
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 5:36 am

-Ооо, предизвикателство ли виждам в очите Ви, госпожице Арчибалд?-казах превзето и сложих пръст на устните й.
-Шшшт...-обичах да бъда мистериозен, колкото и очевидно да изглежда следващото ми действие.
Отдръпнах се бавно от Вики и станах от дивана.Започнах да вървя плавно назад, като гледах да не се блъсна някъде.Естествено, какво е потайност без моята предизвикателна и от опит знам, че е неустоима усмивка.Стигнах до стълбите и започнах да се качвам.Съблякох тениската си и я хвърлих, за да я види Вики, после дънките.А останалото?Останалото зависи от това колко съм заинтересувал Виктория.
Показах се зад стената от стълбището и казах:
-Ако искате още дрехи да паднат, тръгнете бавно към втория етаж.Втората врата вдясно крие очакваната изненада.Но внимавайте!За там ви трябва ВИП пропуск.Веднъж доказали, че може да влезете ще достигнете джакпота.
Бързо се качих и затръшнах вратата на стаята си.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 5:46 am

Усмивката ми не слизаше от лицето,само наблюдавах как Ейрън си играеше с мен. Знаеше,че обичам да се вдетинявам и може би затова започна "гоненицата". Не изчаках да ми повтори и станах моментално от дивана, затичах се към вратата на хола,но от втория етаж чух глас
- Не,не,не - повтаряше Ей - нарушаваш правилата, трябва да дойдеш бавно към стаята - усещах нотката на смях в гласа му. Тръгнах бавно отминавайки тениската и останалите дрехи. След две минути се озовах на вратата и почуках,все едно до сега не бях влизала там.
- Ехо, господин Палавник - извиках,продължавайки да трупам леко по вратата.
- Не е редно да вися така пред стаята Ви, изглеждам жалко - примесих гласа си с нотка отчаяние. След малко чух как Ей се приближи до вратата. Затаих дъх в очакване да отвори...беше ми прекалено интересно какво щеше да е направил този път
Върнете се в началото Go down
Ейрън Драгомир

Ейрън Драгомир


Брой мнения : 72
Join date : 15.01.2011
Age : 28
Местожителство : Горен Ийст Сайд

Герой
Прякор: Ей
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue100/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Пари: 50.300

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 1:07 pm

Е, не й отне време да ме последва.Явно палавите ми игрички действат.Не се и учудвам...
За по малко от две минутки тя вече бе пред вратата ми и тропаше по нея.Бях сложил от онези синджири на вратата.
-Не, не...-подхванах.-Нали ти изясних правилата.Досега се справяш, но сега трябва да ми дадеш ВИП пропуска си.
Отворих вратата, колкото позволяваше синджира, и подадох само ръката си навън и придвижих пръстите си бързо няколко пъти към дланта в знак да ми даде нещо.
Чу се някакво шумолене.След малко в ръката ми се озова нещо гладко, леко, с голям обем.Когато прибрах ръката си, за да видя какво ми е дала.Онемях.Вики си беше доста креативна, но това не го очаквах.
-Дявол да ме вземе!-възкликнах пред вида на сутиена на Виктория.
Бързо махнах веригата и сграбчих Вики.Понесох я навътре в стаята и я положих на леглото, като през цялото време я целувах.
Върнете се в началото Go down
Виктория Арчибалд

Виктория Арчибалд


Брой мнения : 73
Join date : 14.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Имение Драгомир - Page 4 Left_bar_bleue120/1000Имение Драгомир - Page 4 Empty_bar_bleue  (120/1000)
Пари: 50.400

Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 20, 2012 1:38 pm

ВИП пропуски,така значи.. щях да му дам аз едни пропуски. Какво искаше от мен... хартия или ?! Разгледах в коридора,но нямаше нищо,което да ми привлече вниманието,затова огледах себе си.. нямаше какво да му дам... тениската - не,рискувах да ме види Албърта или сестра му да се прибере,затова му дадох нещо друго,което предполагах,че ще му се понрави. ... След секунди чух възклицание и не можах да сдържа смеха,който ме бе напушил. Докато,буквално се борехме на леглото,не спирах да се кикотя, целувах го на преселулки,но така ми харесваше повече. Хванах го за китките на ръцете и се качих върху него,обсипвайки го с целувки. Дрехите вече ми бяха неудобни,затова набързо свалих дънките си,без да ги откопчавам и отново се отпуснах върху Ейрън.
- Не ти ли убиват дрехите? - попитах го саркастично,гледайки,че е само по боксерки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имение Драгомир - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имение Драгомир   Имение Драгомир - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Имение Драгомир
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip RPG :: РПГ Зона :: Горен Ийст Сайд :: Кварталът на богатите-
Идете на: