Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепете ни
Лятото почти свърши ... 10fowfb
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
skype : sweet_boy100
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
Лятото почти свърши ... 2556917t
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят
Лятото почти свърши ... 2900851s
Лятото почти свърши ... 120x60mb
Лятото почти свърши ... 1059042c
Лятото почти свърши ... 23k89xg
Лятото почти свърши ... 206de53a81f18d86
Лятото почти свърши ... Bnrgot02




 

 Лятото почти свърши ...

Go down 
АвторСъобщение
Gossip RPG

Gossip RPG


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2011

Лятото почти свърши ... Empty
ПисанеЗаглавие: Лятото почти свърши ...   Лятото почти свърши ... Icon_minitimeСря Яну 26, 2011 2:32 pm

Ето ме и мен с нови и пресни клюки!Скъпи ми читетели,знайте,че не можете да се измъкнете от погледите ми!Като например кралица A се завърна от дългоочакваното си пътуване в далечната Канада.Нашата кралица бе посрещтната от братовчедка си,която с изненада се бе измъкнала от лапите на палавникът Ей."Браво момиче!Знаеш как да караш мъжете да тичат след теб!
За изненада,Крис,който е доста близък с братовчедка си Алис,не беше на пристигането й,тъй като бе видян в дискотека "Shake it" с две мадами - Джесика,която беше с плейбоят ни през миналото лято, и Мишел,с която бяха приятели с облаги."Ах,Крис-Крис ... Знаеш как да разтапяш женски сърца..."
Сапунката на Джеймс и Ариана продължаваше все така - скучно! Двамата са от доста време заедно и ще стават съквартиранти,а дори и още няма целувка между тях,а от километри личи,че са лудо влюбени.."За Бога,някой да направи първата стъпка!"
"Издирват се Блеър и Дейвид!Ако някой ги види да правят нещо интересно - бързо ми кажете!"
Двамата "Ин и Ян" бяха на дискотека,след което се изпариха."Какво ли стана с тях?!Хм,рано или късно ще Ви намеря!"
"Скъпи жители на "Горен Ийст Сайд" ,ВНИМАВАЙТЕ!Кучката отново се завръща!"
Както вече споменах малко по - отгоре,кучката на Манхатън отново се завръща от пътуването си в Париж.Но чудното беше,че бе прегърнала трима италианци,което беше достра странно.Скъпата Луциана бе намалила бройката от кавалери,която я придружават с цели 2ма ... На пристигането си миналото лято,Грайнер бе посрещтната от 5ма мъжаки,който дори и носеха чантите.."Какво става Луси,да не би мъжете вече са разбрали що за стока си?!" Е,стига толкова за днес!Очаквайте ме скоро и помнете - няма нищо скрито от погледа ми!


You know you love me
xoxo
Gossip RPG
Върнете се в началото Go down
 
Лятото почти свърши ...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip RPG :: Самото начало :: Центърът на клюките-
Идете на: