Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Подкрепете ни
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 10fowfb
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
skype : sweet_boy100
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 2556917t
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 2900851s
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 120x60mb
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 1059042c
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 23k89xg
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 206de53a81f18d86
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Bnrgot02




 

 Къщата на Джейсън Скот

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 6:55 am

First topic message reminder :

Къщата отвън:
-1-
-2-
-3-

Къщата отвътре:
Закрития басейн

Кухнята

Всекидневната на 1вия етаж

Стаята за почивка на последния етаж

Стаята на Джейсън и
банята към нея

Стаята на Джесика и банята и'

Стаята на Джеймс Джой и банята му

Стаята на Ефи Стонем и банята и'

Сложил съм най-важните стаи,има и още...

ТЪРСЯ СИ СЪКВАРТИРАНТИ,КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВА ДА ПИШЕ НА ЛС...


Последната промяна е направена от Джейсън Скот на Чет Фев 17, 2011 8:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 10:53 am

-Не ми се спи...-отново повдигнах небрежно рамене.Въздъхнах.Май ми се приспа.Оставих чашата на шкафчето и се протегнах,като леко се прозях.
-Някой път става ли да ми дадеш белезниците ,да пробвам и аз?-аз взех белезниците и и' ги дадох.
-Заповядай...подарявам ти ги-засмях се отново и се отпуснах назад.Май наистина вече ми се спеше...
-Знаеш ли...на мен ми се приспа...смятам да си лягам-намекнах аз и погледнах момичето.На исках да я гоня от стаята си,затова просто намекнах,че ми се спи и искам да си легна...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 11:20 am

-Заповядай...подарявам ти ги-засмя се той и ми подаде белезниците.
-Знаеш ли...на мен ми се приспа...смятам да си лягам.-Джейсън се излегна ,а аз се изправих.
-Ами добре...лека нощ...
Това нямаше да му го простя ... Никое момче не се беше държало така с мен и Джейсън щеше да си плати за това.
Дори вече имах идея как ... Взех си подаръка и излязох от стаята му,но не се върнах в моята.През леко открехнатата врата го наблюдавах докато се приготвяше да ляга.
Офф защо трябваше да си маха фанелката.Легна си и след двайсет минути май беше заспал.Влязох тихо и внимателно закопчах ръцете му с белезниците.Чудех се само дали да го събудя ...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 11:29 am

Тя излезе от стаята ми и аз постоях така още малко.Изправих се и се съблякох,като останах по боксерки.Пъхнах ключа в ключалката и заключих,но малката подробност беше,че не бях обърнал внимание дали вратата бе затворена.Езика на ключалката е минал отстрани на отворената врата.Отидох до тоалетната,след това се измих и си легнах.Беше достатъчно топло,затова се завих със тънък чаршаф.Не след дълго бях заспал.Не сънувах нищо.Събудих се към 5 часа и бях жаден.Отвих се,но когато се опитах да стана забелязах,че не мога.Ръцете ми бяха закопчани с белезниците към леглото.Въздъхнах леко и извиках:
-ДЖЕСИКАААААААААААААААА!-отначало ми стана смешно,заради тази ситуация,но после се усетих и осъзнах,че никак ама никак не е забавно...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 11:41 am

Бях решила да го оставя тяка.Как ми се искаше да го снимам...
Върнах се в мойта стая.Беше ясно ,че нямах намерение да заспивам.Подредих си дрехите в гардероба.
Влязох в банята и си взех една дълга вана.Май бях задрямала във водата ,когато чух виковете му.
-ДЖЕСИКАААААА!-разтърках сънено очи и се усмихнах доволно ,когато се сетих какво бях направила.
Обвих една кърпа около тялото си и отидох в неговата стая ,а от косата ми все още се стичаше вода.
-Какво има?-погледнах го невинно и едва успях да устоя на гледката и да не се засмея.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 11:46 am

-Какво има?-появи се тя мокра,явно се беше къпала и ме погледна.Сигурно бях ужасно смешна гледка-почти гол мъж,вързан за легло,крещейки по момиче да го отключи.Погледнах леко сърдито момичето и казах:
-Би ли била така добра,да ми обясниш,защо за бога реши да ме заключиш за леглото?-наистина ми беше интересно каква беше причината.Ако тя не благоволеше да ме отключи,щях да счупя или белезниците или леглото и тогава,щеше да съжалявам мноооого...тъпкано щеше да и' се върне...
-Отключи белезниците веднага!-казах аз с сериозен тон,гледайки я със сърдит поглед...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 11:58 am

-Би ли била така добра,да ми обясниш,защо за бога реши да ме заключиш за леглото?-Засмях се, а той изглеждаше все по-ядосан.
-Не зная ... реших ,че ще е забавно.-усмихнах се.-И наистина е така.
-Отключи белезниците веднага!-заповяда ми той ,а аз се приближих към него, леко прокарвайки пръсти по плочките на корема му.
-Знаеш ли, скъпи не си в положение да заповядваш...-докоснах леко устните му, давайки му знак да замълчи.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 12:13 pm

Не зная ... реших ,че ще е забавно...И наистина е така-усмихна ми се подигравателно момичето.Аз се ядосвах все повече и повече.Когато и казах да ме пусна тя се доближи до мен,сложи единия си пръст на устните ми,докато с другата ръка докосна корема ми.Погледнах я странно...
-Знаеш ли, скъпи не си в положение да заповядваш..-изсмях се иронично и казах:
-Така ли...не забравяй в чия къща си...а и дори да замълча-какво?Ще ме държиш като заложник ли?-попитах аз и извъртях очи,като след това погледнах напред.Въобще не поглеждах Джесика,само да се измъкна...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 12:43 pm

-Така ли...не забравяй в чия къща си...а и дори да замълча-какво?Ще ме държиш като заложник ли?
Може би след тази нощ щях да си търгна ,но поне щях да запазя един хубав спомен.
Пръстите ми се спуснаха надолу до кръста му ,рисувайки някакви вълнообразни линии.
-Знам това и не мисля да те държа още много.-засмях се.
Той беше станал още по-ядосан...Не исках да си помилям какво щях да правя след като го освободя...Продължих да си играя с огъня ...
След някъде половин час взех ключа и го освободих ...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 1:03 pm

-Знам това и не мисля да те държа още много-каза тя и започна да си играе с мен.Не знам поради каква причина,но започна да ми харесва.Продължих да се правя на сърдит.След някъде тридесет минути тя ме пусна.Аз махнах белезниците.Тя тръгна към вратата,а аз я хванах за ръката и я придърпах.Целунах я и след това се ухилих:
-Това е реванша ми за терасата...наказанието ти за това ще е друг път!-бутнах я навън и затворих вратата,като този път наистина заключих.Обичах да си играя с момичетата,колкото и лошо според някои да е...Легнах си в леглото и заспах
-------------
На сутринта...или на обед,се събудих,разтърках леко очи,а слънцето дразнещо грееше и осветяваше цялата стая.Влязох в банята и се изкъпах.Подсуших се и обух някакви къси панталони и тениска,в къщата беше ужасно топло,но ако спра отоплението бързо ще изстине.Отключих вратата и тръгнах по коридора,а после по стълбите.От босите ми стъпки се чуваше лек шум.Отидох в кухнята и си направих кафе.Седнах на кухненския плот и взех вестника.Отпих една глътка и се зачетох в някаква статия...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 1:17 pm

Мислех ,че по никое време на ноща трябваше да си търся хотел... мислех даже ,че няма да ми даде шанс дори да се облека , а той ...той ме целуна...
Беше странно ,но тази целувка предизвика жеание за още много такива целувка.. дори за нещо повече.
Тази игричка започнала снощи правеше желанието още по-силно.
Върнах се в стаята си и си легнах.Заспах още в следващите няколко минути.
Когато се събудих ,видях че времето е хубаво и направо си облякох банския.Взех си слънчевите очила и айпода и слязох в кухнята.
Видях го да стои и да пие кафе.
Налях си кафе в една чаша без да му кажа нищо.. беж дори да го погледа, защото очите ми щяха да ме издадат колко много го желаех, но нямаше да се предам ... поне не толкова бързо...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 1:28 pm

Нямаше кой знае колко интересни неща във вестника.Реших да решавам кръстословица.Взех си един молив и започнах да мисля,отначало беше доста лесно,но със всеки нов ред ставаше по-трудно.Дочух стъпки и след малко в кухнята цъфна Джесика.Тя беше по бански и си носеше очила и айпода.Явно знаеше,че къщата ми има и басейн.Момичето си наля кафе,но не обели и дума...
-Добро утро...госпожице,къде са ви обноскитее!?-подразних се с нея и отпих от чашата си.Продължих да си решавам кръстословицата,докато не стигнах до някаква много странна дума:
-Ей,Джес,биологично име на бактерия,10 букви,водоравно-подвикнах на момичето,но явно и тя не знаеше.Е ще го оставя за после...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 2:03 pm

-Добро утро...госпожице,къде са ви обноскитее!?-засмя се Джейсън.
Не вярвах ,че ще ме заговори.
-Добър ден бих казала.-вече беше към един и нещо.
Изпих кафето на екс и си налях още една чаша.
-Успяхте ли да се наспите?-попитах и се засмях отпивайки от туко що налятото кафе.
Когато ми отговори на въпроса ,тръгнах към стъклената врата от която се излизаше във вътрешния двор ,където беше и басейна.
-Ако имаш би ли ми донесъл някакъв слънцезащитен крем ..ако обичаш.-попитах и излязох на двора.Сложих си слънчевите очила и се потопих в хладката вода.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 2:15 pm

-Успяхте ли да се наспите?-усмихнах се леко и казах:
-Ами...не точно,на мен никога не ми е достатъчно съня,почитател съм на мързелуването-засмях се отново и си налях още кафе.Сложих няколко лъжички захар и отпих.Обожавах сутрешното кафе,беше толкова...събуждащо.
-Ако имаш би ли ми донесъл някакъв слънцезащитен крем ..ако обичаш.-извика ми Джесика от басейна и аз я погледнах.Вратата беше точно срещу басейна и понеже беше стъклена,а и бе отворена,от басейна се виждаше в кухнята и от кухнята в басейна.Отворих един шкаф и вместо да и го занеса,го хвърлих към нея доста силно.След като флакона с крема се удари в нея извиках:
-ЗАПОВЯДАЙ!-започнах да се смея...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 2:35 pm

Toй ме замери с крема и аз изпищях защото не очаквах това.
-ЗАПОВЯДАЙ!-извика той и чух смеха му.
Намазах си раменете за да не изгоря.Махнах горнището на банския си и отидох при него в кухнята.
Мълчеливо си извадих няколко вида алкохол и сок от хладилника и си направих някакъв коктейл.Налях в две чаши и поставих едната до него.
-Заповядай.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 2:49 pm

Джесика дойде и беше без горнище,аз я погледнах и премигнах няколко пъти.Трябва да призная,че беше страшно секси.Момичето направи два коктейла и ми подаде единия.След това излезе отново при басейна.Аз излязох при нея и седнах на един шезлонг.
-Хубава ли е водата?-попитах аз и отпих от напитката си.Денят бе наистина невероятен.Махнах тениската си и свалих чадъра.Крема беше близо до мен,взех го и се намазах.Излегнах се удобно и затворих очи.Слънцето бързо затопли кожата ми и усещах леко парене.Изправих се и влязох вътре,намерих си едни слънчеви очила и се върнах обратно.Изправих малко шезлонга.така че да стоя в полуседнало положение и отново се излегнах.От време на време отпивах от коктейла...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 3:05 pm

Постигнах целта си и той дойде при мен.Усмихнах се леко.Насладих се на тялото му ,когато си махна фанелката и се излегна.
Отпих от коктейла и отговорих на въпроса му.
-Водата е страхотна.
Изправих се и минах точно пред него за да съм сигорна ,че ме е видял...
Легнах на тревата и когато малко изсъхнах го попитах.
-Ще ми намажеш ли гърба...?-магнах очилата и му подадох крема.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 3:12 pm

-Водата е страхотна.-Джес отговори на въпроса ми.Аз си лежах на шезлонга и от време,на време пиех от коктейла.Джесика излезе от басейна и легна на тревата.След няколко минути тя ме попита:
-Ще ми намажеш ли гърба...?
-Разбира се!-отговорих аз и се изправих.Клекнах до нея и сложих малко крем в ръката си.Нежно го размазах по гърба и' и започнах нежно да го размазвам.Начина,по който си движех ръцете,наподобяваше лек масаж.След малко приключих с мазането и' и попитах:
-А ти били ми намазала гърба?-попитах аз и седнах застанах на колене,с гръб към нея,като преди това подадох на момичето слънцезащитния крем...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 3:30 pm

Движенията му наподобаваха лек масаж и беше много приятно.
-А ти били ми намазала гърба?-попита той и застана с гръб към мен.
-По добре легни.-казах и го бутнах леко да легне.
Той легна, а аз слоших малко крем и започнах да го размазвам по гърба му.Движенията бяха бързи и съвсем обикновенни... не исках да показвам какво привличане изпитвам дори от факта ,че го докосвам.
След това станах и се отдалечих от него като си сложих отново очилата и се излегнах на шезлонга.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 3:22 am

-По добре легни.-каза ми тя и ме бутна на тревата.Аз легнах и тя ме намаза.След това момичето се върна на шезлонга си.Аз направих същото.Изпих коктейла и оставих чашата на масичката.Стана ми прекалено топло и реших да се разхладя в басейна.Изправих си и скочих във водата.Беше много приятна.Сетих се че имам голям дюшек,на който мога да се излегна във водата.След като го намерих и го надух влязох отново вътре.Легнах на дюшека,сложих очилата си и се отпуснах....
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeНед Фев 20, 2011 3:33 am

Цялото ми тяло изгаряше и ми беше ясно ,че причината не беше силното слънце...
Той влезе във водата и се излегна на един дюшек.Погледа ми не се отделяше от него.Имах чувтво ,че дори и зад слънчевите очила ,очите ми ме издаваха прекалено много.Реших да слушам музика ,но това не ми помогна да се разсея..
Взех някакво списание и уж започнах да чета ,но през минута поглеждах Джейсън.Реших ,че е безнадеждно за това оставих списанието ,махнах очилата и затвоих очи като си поставих за цел да не го поглеждам...Mина време ,но той сякаш не ме виждаше.Станах и отидох в басейна без да кажа и дума...Надявах се ,че ако съм по-близко щеше да ме забележи поне малко ...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:05 pm

Слънцето бе доста силно и нажежаваше всичко наоколо.Бях се загрял доста и реших да се охладя малко.Сложих очилата на дюшека и слязох от него.Koгато се обърнах видях Джесика,която бе на няколко метра от мен.Усмихнах се леко и попитах:
-Реши да поплуваш,а?-след това се гмурнах и направих малка обиколка на басейна.Отидох до стъпалата и седнах на едно от тях,така че водата да ми стига някъде до гърдите.Подпрях се на стената и се загледах в Джесика...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 12:19 pm

Нямах намерение да плувам, просто малко да се поразхладя.Гледах го и забелязах ,че и той ме гледаше..
Усмихнах се и седнах на ръба на басейна така ,че само краката ми да са във водата .
Нивото на водата стигаше до кръста му и спокойно можех да продължа да изпивам с очи мусколетото му тяло.
Очите ми бяха по красноречиви от всички думи.Помолих го да се приближи само с движение на показалеца ,а усмивката ми стана прекалено мръснишка и палава и издаваше намеренията ми ... или пък не...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 10:43 am

Джес ме погледна и ми направи знак да отида при нея.Отначало не можах да я разбера,но след това схванах за какво става дума. Изправих се и се гмурнах,като бързо доплувах до нея.Седнах на ръба на басейна и сега само краката ми бяха във водата.Погледнах я въпросително,в очакване да разбера защо ме вика.Погледнах нагоре.Небето бе чисто и нямаше след от облаци,слънцето бе голямо и лъчите му нагряваха всичко наоколо.Забелязах,че гърбът и рамената ми започват да се зачервяват.Трябваше след малко да се намажа със слънцезащитен крем...
-Та...за какво ме викаш?-попитах аз и погледнах момичето.
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 11:00 am

-За нищо ... -засмях се.
Вече бях на път да се откажа и да вляза в къщата.Боже колко мразех да губя ,а и това щеше да е първото момче оставило ме без внимание.
Но като се замисля за целувката снощи ,той май само ме разиграваше...,което ама никак не ми се нравеше и все пак ... винаги му се връзвах и вече 24 часа тичах след него, което беше недопустимо за мен...
-Ама ти си бил много послушен .. повиках те и дойде веднага..-подметнах и се засмях леко.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 11:04 am

-Ама ти си бил много послушен .. повиках те и дойде веднага..-кимнах леко и обясних защо се държа така:
-Ми...да,послушен съм.Не искам да си представям с какво ще ме вържеш и какво ще ми направиш,ако не направя нещо,което искаш и се раздразниш...вече няма да мога да спя спокойно.Ще плащаш за терапия!!!-засмях се леко и се излегнах назад,като краката ми останаха във водата.Плочките бяха доста топли.Гърба ми бързо изсъхна и след малко сигурно щях да почна да се потя.Колко ли градуса беше навън,40?!...Въздъхнах леко и затворих очи..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джейсън Скот
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Алис Доун
» Къщата на Роуз Ерин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip RPG :: РПГ Зона :: Горен Ийст Сайд :: Кварталът на богатите-
Идете на: