Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепете ни
От къде да започна??!! 10fowfb
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
skype : sweet_boy100
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
От къде да започна??!! 2556917t
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят
От къде да започна??!! 2900851s
От къде да започна??!! 120x60mb
От къде да започна??!! 1059042c
От къде да започна??!! 23k89xg
От къде да започна??!! 206de53a81f18d86
От къде да започна??!! Bnrgot02




 

 От къде да започна??!!

Go down 
АвторСъобщение
Gossip RPG

Gossip RPG


Брой мнения : 10
Join date : 11.01.2011

От къде да започна??!! Empty
ПисанеЗаглавие: От къде да започна??!!   От къде да започна??!! Icon_minitimeСъб Яну 22, 2011 3:04 pm

Знам ,че ви липсвах през тези дни ,но нашите звезди са станали доооооста послушни и все пак има клюки.
След като Крис и Мишел правиха секс просто така ,за доброто старо време ... той просто си тръгна .. ??! Бива ли така Крис .. без да й направиш и да й поднесеш кафето с целувка?!
Е явно между тях няма нищо, защото Крис не ми изглежда влюбен ,а по-скоро възбуден ,когато е около нея...Дано само Мишел да не си е направила грешни изводи и накрая да е с разбито сърце ...
Погледа ми попада на Вики и Ей...
Ей, скъпи нали знаеш ,че ''обичам те'' не се казва само ,защото предната вечер сте си изкарали много добре ... ?!
Вики беше доста изненадана ... Интересното е колко ли са истински трите думички ,които си разменихте ,а това само времето ще покаже ...
Ах , любов ,любов ...
Срещата на Джеймс и Ариана ми напомня някой филм дори знам какъв ще е финала ,а вие??
Е ,досещайте се сами...
xoxo
You know you love me
Върнете се в началото Go down
 
От къде да започна??!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip RPG :: Самото начало :: Центърът на клюките-
Идете на: