Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Подкрепете ни
Задният двор 10fowfb
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
skype : sweet_boy100
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
Задният двор 2556917t
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят
Задният двор 2900851s
Задният двор 120x60mb
Задният двор 1059042c
Задният двор 23k89xg
Задният двор 206de53a81f18d86
Задният двор Bnrgot02




 

 Задният двор

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Кристофър О'Браян
Admin
Кристофър О'Браян


Брой мнения : 312
Join date : 02.01.2011
Age : 28

Герой
Прякор: Плейбоят
Популярност:
Задният двор Left_bar_bleue170/1000Задният двор Empty_bar_bleue  (170/1000)
Пари: 49.100

Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Задният двор   Задният двор Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:09 am

Задният двор %D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B4%D0%BE%20%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D1%80
Върнете се в началото Go down
https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
Ванеса Портман

Ванеса Портман


Брой мнения : 7
Join date : 10.02.2011
Местожителство : Бруклин

Герой
Прякор:
Популярност:
Задният двор Left_bar_bleue0/1000Задният двор Empty_bar_bleue  (0/1000)
Пари: 5.000

Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задният двор   Задният двор Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 5:15 am

Чантата на Ванеса тупна тромаво на стълбите, а след миг и момичето я последва. В училището почти никога не се намираше място, където да останеш сам. Дори по време на часовете, в тоалетните имаше някоя дежурна група ученици, които извършваха своите си секретни работи, над които "Клюкарката" се надсмиваше след време. Общо взето, животът в гимназия се въртеше в кръг, а Ванеса разумно си стоеше извън очертанията му. Затова и знаеше къде може да намери уединение.
Обратно на стълбите, Портман преглеждаше домашните си. За късмет, седмия час течеше и вече или нямаше ученици или бяха прекалено отчаяни, за да се мяркат наоколо. Въздухът бе напоен с аромат на зеленина, сякаш от другата страна на сградата не се намираше оживена улица, а парк. Това само раздразни организма на Ванеса, който имаше първична нужда от никотин. Също така, десетина неплатени сметки, затова сега щеше да стои настрана от тези изкушения.
Портман усети стъпки зад себе си, но продължи работата си, забила нос в учебника. След около час и нещо трябваше да ходи на работа, пресечка по-надолу, а такситата излизаха златни. Затова пък, винаги можеше да се размотава из гимназията. Да, наистина беше такова нещастие... По навик, дори не обърна внимание на присъствието зад себе си. Навярно беше един от хората, които поддържаха двора. Искаше се и се.
Върнете се в началото Go down
Катрин Слоун

Катрин Слоун


Брой мнения : 30
Join date : 12.02.2011
Местожителство : Бруклин

Герой
Прякор:
Популярност:
Задният двор Left_bar_bleue0/0Задният двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задният двор   Задният двор Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 9:46 am

Реших да се поразходя из центъра и докато вървях стигнах до задният двор. Беше красиво, толкова зелено и свежо. Загледах се в далечината и се замечтах..Забелязах едно момиче, което стоеше на стълбите. Преглеждаше домашните си и си седеше мълчаливо там..изглеждаше замислена.Тръгнах към нея.
-Хей..-казах и аз щом вече бях зад момичето
Върнете се в началото Go down
Ванеса Портман

Ванеса Портман


Брой мнения : 7
Join date : 10.02.2011
Местожителство : Бруклин

Герой
Прякор:
Популярност:
Задният двор Left_bar_bleue0/1000Задният двор Empty_bar_bleue  (0/1000)
Пари: 5.000

Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задният двор   Задният двор Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 10:09 am

- Хей.. - чу Ванеса зад гърба си. Самата интонация на непознатата беше доста непринудена и дружелюбна, което не бе присъщо за деве... като цяло всички ученици в гимназията. Именно това съвсем озадачи Портман, която се опитваше да не заспи над учебника си по математика, втора или трета ръка.
Ванеса изви гръб, за да види наистина ли зад нея стои живо същество или просто не се е наспала добре. След като се увери, че и двете предположения бяха верни, тя си спомни за обръщението, насочено към нея, което чу преди около минута.
- Хей. - промълви тя. - Какво правиш тук? - попита, осъзнавайки грешката в тона си. - Не очаквах някой да дойде насам... - започна тя, опитвайки се този път да не звучи толкова грубо.
Върнете се в началото Go down
Катрин Слоун

Катрин Слоун


Брой мнения : 30
Join date : 12.02.2011
Местожителство : Бруклин

Герой
Прякор:
Популярност:
Задният двор Left_bar_bleue0/0Задният двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задният двор   Задният двор Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 10:17 am

Момичето се обърна и ме погледна. Изглеждаше изморена..сънена. Може би беше заради скучните задачи от учебника по математика, който държеше в ръцете си. Отговорът и изскочи няколко минути след моя поздрав.
-Хей - каза тя - Какво правиш тук?Не очаквах някой да дойде насам... - имах чувството, че и досаждам.
-Просто се разхождах ... не бях виждала колко красиво е тук .. А ти ? Математика..задачи - засмях се
Върнете се в началото Go down
Ванеса Портман

Ванеса Портман


Брой мнения : 7
Join date : 10.02.2011
Местожителство : Бруклин

Герой
Прякор:
Популярност:
Задният двор Left_bar_bleue0/1000Задният двор Empty_bar_bleue  (0/1000)
Пари: 5.000

Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задният двор   Задният двор Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 2:40 am

- При това предостатъчно за днес. - усмихна се Ванеса, като започна да прибира всички учебници, които бе разпиляла около себе си. Трябваше да направи нещо по въпроса с разхвърлянето, заключи тя, когато видя целия хаос, събран в чантата й. Щеше, някой ден... - Между другото, аз съм Ванеса. - каза тя, като се изправи, стъпало по-надолу от събеседничката си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Слоун

Катрин Слоун


Брой мнения : 30
Join date : 12.02.2011
Местожителство : Бруклин

Герой
Прякор:
Популярност:
Задният двор Left_bar_bleue0/0Задният двор Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задният двор   Задният двор Icon_minitimeСъб Фев 19, 2011 5:09 pm

Момичето започна да събира учебниците, които бяха разпиляни и като се изправи каза:
-Между другото, аз съм Ванеса.
-Аз съм Катрин, приятно ми е!-казах и аз като и подадох ръка.-Имаш ли програмата?-попитах я аз-Нова съм тук..и знам малко за училището..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Задният двор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задният двор   Задният двор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Задният двор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip RPG :: РПГ Зона :: Манхатън :: Образователен център-
Идете на: