Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
Подкрепете ни
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 10fowfb
Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Гласувай за мен в BGTop100.com
Форум
~Съзадател:
Кристофър О'Браян
~Създаден на :
12.01.2011г.
~По идеи на:
Кристофър О'Браян
Виктория Арчибалд
~Дизайн:
Кристофър О'Браян
~Администратор:
Кристофър О'Браян
~За връзка:
skype : sweet_boy100
Чат
<!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
<div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
<div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
</div>
<!-- END CBOX -->
Приятели на форума
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 2556917t
House of Night - един нов свят
Hex Hall - един нов свят
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 2900851s
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 120x60mb
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 1059042c
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 23k89xg
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 206de53a81f18d86
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Bnrgot02




 

 Къщата на Джейсън Скот

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 6:55 am

First topic message reminder :

Къщата отвън:
-1-
-2-
-3-

Къщата отвътре:
Закрития басейн

Кухнята

Всекидневната на 1вия етаж

Стаята за почивка на последния етаж

Стаята на Джейсън и
банята към нея

Стаята на Джесика и банята и'

Стаята на Джеймс Джой и банята му

Стаята на Ефи Стонем и банята и'

Сложил съм най-важните стаи,има и още...

ТЪРСЯ СИ СЪКВАРТИРАНТИ,КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВА ДА ПИШЕ НА ЛС...


Последната промяна е направена от Джейсън Скот на Чет Фев 17, 2011 8:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 12:00 pm

-Ми...да,послушен съм.Не искам да си представям с какво ще ме вържеш и какво ще ми направиш,ако не направя нещо,което искаш и се раздразниш...вече няма да мога да спя спокойно.Ще плащаш за терапия!!!
Ухилих се.
-Аз мога да ти направя по добра терапия..-прокарах ръка точно както през ноща докато беше завързан.
Взех крема и без да го предупредя започнах да го мажа,но този път движенията на пръстите ми не бяха никак сдържани.
-Дано нямаш нищо против...-казах и добавих.-просто раменете ти за много зачервени...
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 12:30 pm

-Аз мога да ти направя по добра терапия..-каза тя и ръката и мина от долната част на корема ми нагоре,по гърдите и до врата. Погледнах я.Тя се усмихваше по един доста перверзен начин и на мен ми стана смешно.Оставих я да прави каквото иска, защото ми беше интересно какво ще стане.Тя взе слънцезащитния крем и започна да маже раменете ми.Не се дърпах...никак даже.
Дано нямаш нищо против...просто раменете ти за много зачервени...-кимах леко и се изправих в седнало положение,за да може да ме намаже по-лесно.Тя движеше пръстите си бързо,но беше доста приятно...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 12:48 pm

Ръката ми се спусна околко корема му ,а голото ми тяло прилепна до гърба му.
-Е как е терапията...-казах в ухото му като не спирах до го докосвам макар, че вече дори не беше останал крем по пръстите ми, а движенията ставаха все по-забавени и детайлни.Въобще ли не му действаха ,по дяволите?!
Едвам се сдържах да му се нахвърля.
-Готово.-отдръпнах се леко от него, но не прекалено далеч.
Върнете се в началото Go down
Джейсън Скот

Джейсън Скот


Брой мнения : 37
Join date : 04.02.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Left_bar_bleue0/0Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Пари:

Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 1:13 pm

-Е как е терапията...-попита ме тя, докато уж ме мажеше,това си беше чисто опипване ама няма значение.Ако бяхме във някоя фирма,щях да я съдя за сексуален тормоз-едва ли някога ще съдя някое момиче за сексуален тормоз,аз ги харесвам хД.
-Ми...бива-отговорих аз на въпроса и' и продължих да стоя мирно.
След като ръцете и' обрисаха цялото ми тяло,тя се отдръпна леко и каза:
-Готово.-обърнах се към нея и кимнах в знак на благодарност...
Върнете се в началото Go down
Джесика Милър
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
Джесика Милър


Брой мнения : 70
Join date : 22.01.2011

Герой
Прякор:
Популярност:
Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Left_bar_bleue50/1000Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty_bar_bleue  (50/1000)
Пари: 50.200

Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 23, 2011 2:24 pm

Toва ми се отрази като силен шамар.БИВА??!Само толкова ли?!
Е сега вече наистина ми се искаше да го разкъсам и то не в приятния смисъл...добре дее ... може би и в приятния....
-Добре.-нацупих се.
Облегнах се назад и се излегнах на меката трева.Затворих очи ,усещайки приятният свеж аромат на тревата.
Отказах се да правя каквото и да било...беше ясно ,че няма да спре да ме раже по всевъзможни гадни начини... и все пак ми се искаше да постигна целта си... която за сега беше да го вкарам в леглото си ....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джейсън Скот   Къщата на Джейсън Скот - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джейсън Скот
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Къщата на Алис Доун
» Къщата на Роуз Ерин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Gossip RPG :: РПГ Зона :: Горен Ийст Сайд :: Кварталът на богатите-
Идете на: