Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Подкрепете ни
    Време е за промени!!! 10fowfb
    Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
    Гласувай за мен в BGTop100.com
    Форум
    ~Съзадател:
    Кристофър О'Браян
    ~Създаден на :
    12.01.2011г.
    ~По идеи на:
    Кристофър О'Браян
    Виктория Арчибалд
    ~Дизайн:
    Кристофър О'Браян
    ~Администратор:
    Кристофър О'Браян
    ~За връзка:
    skype : sweet_boy100
    Чат
    <!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
    <div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
    </div>
    <!-- END CBOX -->
    Приятели на форума
    Време е за промени!!! 2556917t
    House of Night - един нов свят
    Hex Hall - един нов свят
    Време е за промени!!! 2900851s
    Време е за промени!!! 120x60mb
    Време е за промени!!! 1059042c
    Време е за промени!!! 23k89xg
    Време е за промени!!! 206de53a81f18d86
    Време е за промени!!! Bnrgot02




     

     Време е за промени!!!

    Go down 
    АвторСъобщение
    Gossip RPG

    Gossip RPG


    Брой мнения : 10
    Join date : 11.01.2011

    Време е за промени!!! Empty
    ПисанеЗаглавие: Време е за промени!!!   Време е за промени!!! Icon_minitimeВто Апр 17, 2012 3:11 pm

    Помните ли ме?!Ха,смеете ли да ме забравите.Ето ме отново тук сред вас с нови пикантни клюки относно нашите богати дечица.Докато се излежавах на бреговете на ЕлЕй,доста промени са се случили...Любимата ми двойка Джесика и Кристофър,май са се разделили.Получих сведения,че скъпият ни плейбой е бил сам в Австралия,докато скъпата ни Джесика е тъгувала по него тук.И сега какво да видя? С изненада съобщавам,че Кристофър е бил забелязан да флиртува с русокоска в някакъв си бар ... Скъпа Никол,да не би да се опитваш да му влезнеш в панталона?!Ще те зарежат,както и другите!А милата мис.Милър се гаджосва с Джеймс Джой на плажа.Ха,срамота...Не успяхте да издържите дори и месец ... Като заговорихме за новости,сестричката на Ей е дошла в града,за да го турмози за парички.Очертава се доста интересна среща между Виктория и г-ца Сара.
    Също така видях доста интересни лица,които се завърнаха в града,но се завъртяха и доста интересни клюки около новите попълнения.Е,това е от мен,скъпи мои!До следващия път!


    xoxo
    You know you love me
    Gossip Girl
    Върнете се в началото Go down
     
    Време е за промени!!!
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Здравейте, мили мои, ще бъдем доста време заедно

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Gossip RPG :: Самото начало :: Центърът на клюките-
    Идете на: