Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Подкрепете ни
    Библиотеката 10fowfb
    Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
    Гласувай за мен в BGTop100.com
    Форум
    ~Съзадател:
    Кристофър О'Браян
    ~Създаден на :
    12.01.2011г.
    ~По идеи на:
    Кристофър О'Браян
    Виктория Арчибалд
    ~Дизайн:
    Кристофър О'Браян
    ~Администратор:
    Кристофър О'Браян
    ~За връзка:
    skype : sweet_boy100
    Чат
    <!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
    <div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
    </div>
    <!-- END CBOX -->
    Приятели на форума
    Библиотеката 2556917t
    House of Night - един нов свят
    Hex Hall - един нов свят
    Библиотеката 2900851s
    Библиотеката 120x60mb
    Библиотеката 1059042c
    Библиотеката 23k89xg
    Библиотеката 206de53a81f18d86
    Библиотеката Bnrgot02




     

     Библиотеката

    Go down 
    3 posters
    АвторСъобщение
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue170/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeЧет Яну 27, 2011 7:07 am

    Библиотеката Library
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue100/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 6:37 am

    Бях се уговорил с Виктория да се срещнем в библиотеката.
    Влязох вътре и се огледах.Видях я да стои на една маса подпряла брадичка на дланта си.Бързо отидох до нея.
    -Вики ,искаш ли да ми кажеш нещо?-попитах я.Бях прочел на лаптопа си какво е писала клюкарката за Вики и мека казано бях ужасно притеснен.
    -Вики бременно ли си?-отново попитах докато я гледах право в очите.
    Върнете се в началото Go down
    Виктория Арчибалд

    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 73
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue120/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (120/1000)
    Пари: 50.400

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 6:50 am

    От пустата училищна библиотека ме побиваха тръпки,но поне нямаше никого,та можехме спокойно да поговорим.Избягах от химията и руският,но сега не ми беше до това....запътих се към най-далечната маса и се отпуснахна стола.Уговорката ни с Ей бе за 4 часа,но заех масата още в 2,не можех да търпя тъпите погледи на съучениците си...е,поне сега разбрах кои са истинските ми приятели.Вратата на библиотеката се хлопна,бурята наближаваше и ме побиваха тръпки.Лицето на Ейрън бе пребледняло и май не беше спал...
    Въпросите,които ми зададе ...да ,знаех как да отговоря ,но сякаш устата ми бе залепена с тиксо и не казах нищо,само кимнах глава.
    -Имам да ти казвам много неща..явно - не можех да го гледам в очите,не и след като знаех какво трябва да му кажа след няколко минути.
    Върнете се в началото Go down
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue100/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 7:10 am

    -О ,Вики...-казах с мек тон и седнах до нея.Прегърнах я.-Искам да знаеш ,че какъвто и да е отговорът ,отношенията ни няма да се променят и аз няма да спра да те обичам.-Целунах я нежно.
    Завъртяхме се на столовете така ,че да сме лице в лице.Улових ръцете й и я погледнах право в дълбоките ,зелени очи.
    -Кажи ми Вики.Кажи ми истина ли е всичко това?Знаеш ,че ще направя всичко за да ти е добре на теб.Обичам те и ти го знаеш.Бременно ли си?-попита за последно и видях как очите й се насълзиха и една сълза се стече бавно по красивото й нежно лице.
    Върнете се в началото Go down
    Виктория Арчибалд

    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 73
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue120/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (120/1000)
    Пари: 50.400

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 7:34 am

    След като вече се бях изложила тотално,защо да те добавя и малко сълзи..не бях плакала от няколко години и ми се струваше глуаво,но просто стана.
    Хлипайки се сгуших в него и избърсах сълзите си.Не ми се говореше,исках да се махна от проклетия град,но той заслужаваше да знае..все пак
    -Не съм,сигурно съм настинала,но не там е работата. - прошепнах тихо и прихапах устна.Ето и тежкия мометн наближаваше.
    -Аз... трябва да ти кажа нещо ,въпреки че може би повече няма да ме погледнеш.И все пак по-добре да научиш от мен,а не както стана с това..да разбереш от някакъв си клюкарски блог.-в тоз момент стиснах зъби само и само да не наругая онзи или онази ,дето пишеше и създаваше интриги.
    Върнете се в началото Go down
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue100/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 7:45 am

    Тя се сгуши в мен и аз усетих топлината на любовта й.Когато ми каза ,че не е бременна камък ми падна от сърцето.Не че нямаше да се справя с дете ,но не беше там работата.След като ми сподели това обаче ,тя остана все така натъжена и колкото и да бършеше и потискаше тези сълзи те не спираха да бликат от красивите й очи.
    -Виж...Обичам те повече от всичко и знаеш ,че можеш да ми имаш доверие.Кажи ми най-после какво става с теб.Защо си толкова разстроена?Защо въпреки ,че ми каза ,че не си бременна продължаваш да излъчваш емоции като тъга ,разкаяние ,напрежение и страх.Кажи ми Вики.Моля те кажи ми.
    Върнете се в началото Go down
    Виктория Арчибалд

    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 73
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue120/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (120/1000)
    Пари: 50.400

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 8:05 am

    Беше ми ужасно оюутно в прегръдките му ,но ако не кажех онова ,което трябваше щях да избухна.
    -Добре,ами,аз ... - пресекох изречението по средата,трябваше да стана,ако не исках а се задавя- защо мислиш,че дойдох тук..защото обожавам квартала на богатите и не мога да живея без безценната ми клюкарка ли?! Не, имах проблеми с един....приличащ на Тейлър Лаутнър - кякво ми ставаше,трябваше да се държа сериозно,а пак вмятах шеги. - аз,бях с него в нощта преди да дойда тук,бях малко пияна и ..да ,това беше преди бизо месец и половина...така че ако бях бременна,ти нямаше да имаш вина.Внимавахме.. помня.Както и да е...вчера онзи ми се обади и ми припомни за случката и това,че може би е станала грешка. - преглътнах горчивината в гърлото си,но това бе най-малката част.- Виж,той е доста влиятелна личност в Ел Ей и ме заплаши,че ако някой разбере за това което е станало преди...ами просто ще си патя.А огромния проблем е ,че клюкарката разгласи навсякъде за проклетия тест..сега всички мислят че ти си виновния,а ако братовчед ми разбере ще те удуши.А онзи идиот от Лос Анджелис със сигурност смята,че вече всички знаят какво е направил.Тежеше ми и трябваше да ти го кажа..никой не трябва да разбира за Майкъл - този дето ме заплашва. Можех да го запазя в тайна и всички включително и ти да си мислите ,че си виновен,но не исках да живееш с това.Мисля ,че така беше редно..поне ти да знаеш. - след откровението ,сякаш някой ме бе освободил от товара.Знаех,че е твърде много за възприемане,но рано или късно щеше да разбере ,а исках да е от мен.
    Върнете се в началото Go down
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue100/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 1:02 pm

    -Разбирам...Виж обясни му ,че не е ставало дума за него.Ако не ти повярва ни запознай да видим колко е влиятелен този надут извратеняк според твоите думи.-Обвих я с ръце и целунах челото й.
    -Не се тревожи Вик.Аз ще те предпазя от всичко.Та дори ще се опълча и на Бог ако се наложи за теб.Така ,че изобщо да не те притеснява този нещастник.Аз съм до теб и това е най-важното нещо в момента.
    Целунах я и ми хрумна страхотна идея.
    -Хей Вики.Какво ще кажеш да го направим тук ,в библиотеката.И без това тук не влиза никой.-повдигнах вежди в очакване на отговор.-Този път си носа презерватив.-добавих и леко се разсмях.Виктория само се усмихна като доволна котка ,която току-що се е наяла.
    Върнете се в началото Go down
    Виктория Арчибалд

    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 73
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue120/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (120/1000)
    Пари: 50.400

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeПет Фев 04, 2011 4:32 pm

    Той ме разбираше...очаквах нещо странно да се случи ,може би изблик на ярост за това,че не съм му казала или пък нещо друго,но не, Ей остана спокоен дори започна да мисли за други неща..
    -Ммм не е ли извратено,все пак сме в училище?! - попитах го,но при вида на изражението му ,ясно разбрах,че не се притеснява от това.
    -Хубаво тогава...по-зле няма на къде да стане,а? - засмях се и обхванах лицето му с ръце.
    -Благодаря за подкрепата,ако беше друг,сега сигурно щях да му гледам гърба - целунах го и все пак още ме щипяха очите от сълзи.Този път щях да забавя темпото,живота на бързи обороти не ми бе по силите....но това от другата седмица,а сега трябваше да покажа любовта си към Ей.
    -Обичам те - прошепнах в ухото му и се притиснах към него.Не бях го казвала по своя инициатива преди,но чувството сега бе неописуемо..
    Върнете се в началото Go down
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Библиотеката Left_bar_bleue100/1000Библиотеката Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 11:20 am

    -Обичам те-тя най-после го каза.Почувствах се много по-добре и възбудата направо извираше от мен.
    -И аз те обичам.-казах й и я целунах.Поставих я внимателно на масата докато междувременно не спирах да я целувам.Прокарах ръце по бедрата й и тя тихо простена от допира на ръцете ми.Разкопчах ризата й и започнах да я целувам по врата.
    Не усетихме кога се е отворила вратата.Чу се само едно "ОМГ" последвано от щракане на камера.
    -Мамка му!-извиках.-Сега вече всички ще разберат къде сме били когато ни е нямало в часовете.
    Бързо започнахме да се обличаме.Облякохме се и се спогледахме.
    -Това вече ще избие рибата."Виктория и Ейрън-страсти в библиотеката."-засмях се.-Да не ти пука.Сигурно ще ни завиждат ужасно.-казах и я целунах на излизане от библиотеката.Всеки пое към шкафчетата си ,които съвсем случайно бяха в противоположни посоки.
    На излизане пак се засякох ме.

    -Да не забравиш за партито "Kiss On The Lips" довечера в 21:00 часа.-Каза Вики ,целунахме се и тръгнахме към нашата улица.Моята ръка беше на раменете й ,а нейната на кръста ми.
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Библиотеката Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката   Библиотеката Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Библиотеката
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 1
     Similar topics
    -
    » Библиотеката

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Gossip RPG :: РПГ Зона :: Манхатън :: Образователен център-
    Идете на: