Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Подкрепете ни
    Голямата зала 10fowfb
    Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
    Гласувай за мен в BGTop100.com
    Форум
    ~Съзадател:
    Кристофър О'Браян
    ~Създаден на :
    12.01.2011г.
    ~По идеи на:
    Кристофър О'Браян
    Виктория Арчибалд
    ~Дизайн:
    Кристофър О'Браян
    ~Администратор:
    Кристофър О'Браян
    ~За връзка:
    skype : sweet_boy100
    Чат
    <!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
    <div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
    </div>
    <!-- END CBOX -->
    Приятели на форума
    Голямата зала 2556917t
    House of Night - един нов свят
    Hex Hall - един нов свят
    Голямата зала 2900851s
    Голямата зала 120x60mb
    Голямата зала 1059042c
    Голямата зала 23k89xg
    Голямата зала 206de53a81f18d86
    Голямата зала Bnrgot02




     

     Голямата зала

    Go down 
    +5
    Антъни Тепър
    Ейрън Драгомир
    Ана Блейк
    Джесика Милър
    Кристофър О'Браян
    9 posters
    Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
    АвторСъобщение
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue170/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 4:55 am

    Голямата зала 2004_t10
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue170/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 12:33 pm

    С Джесика си тръгнахме от партито
    на Ейрън,за да се приготвим за балът с маски.Знаех,че всички ще целят да разберат и да разкрият тайните на някого,само и само да бъдат победители според Gossip RPG ,но на мен лично не ме засягаше това.
    След като закарах Джес до тях,върнах се вкъщи,където не бях стъпвал сигурно от цяла седмица,и направо се запътих към стаята ми.Исках тази вечер да изглеждам различно,да не се повтарям с предишните балове,на които бях...Извадих си смокинга и маската.След секунди бях готов,но нещо
    липсваше,но какво?!Започнах да се оглеждам насам-натам,когато погледът ми съзря една стара шапка от миналата седмица.Взех я и я сложих.Когато се погледнах в огледалото изглеждах
    ТАКА.След това си сложих МАСКАТА,която си бях взел от Милано.Е,беше време да тръгвам!Качих се в колата и тръгнах към дома на Джесика,която сигурно вече беше готова и ме чакаше...След като я взех,двамата тръгнахме към бала и след няколко минути бяхме вече там...
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Джесика Милър
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Джесика Милър


    Брой мнения : 70
    Join date : 22.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue50/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.200

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 12:45 pm

    Tръгнахме си от къщата на Ейрън и след това Крис ме остави у нас за да се приготвя за маскеният бал.
    Честно казано не можех да повярвам ,че ще бъда на маскеният бал с него.Разрових гардерова си за идеалната рокля.Трябваше да е наистина прекрасна ,не просто красива.
    Оправих косата си и след това след дълго избиране ,най-накрая намерих роклята която търсех.Не беше нито разголена ,нито къса ,което не беше много характерно за мен.
    Когато се погледнах в огледалото изглеждах така ... .
    Крис се появи навреме и бяхме първите пристигнали в Голямата зала.
    -Изглеждаш .. ммм-търсех точната дума ,но накрая казах.-секси.-усмихнах се и разгледах украсата на залата.
    Върнете се в началото Go down
    Ана Блейк
    The Princess of Darkness
    The Princess of Darkness
    Ана Блейк


    Брой мнения : 97
    Join date : 27.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 5.000

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 12:57 pm

    Ана бавно вървеше по улиците. Почти нямаше човек, който да не се обърне след нея и да не я погледне с учуден поглед. Това доста забавляваше момичето, като се имаше предвид начина, по който бе облечена. Гарваново-черната й коса бе топирана и оформена в две големи полукълба, а бретонът й даден настрани и захванат с красива бяла панделка, на черни капки. Кожата й бе перлено бяла, на лявата ноздра и в лявото долно ъгълче на устата си имаше по една обица - топчеста и черна за носа и бяла и тип халка за устната. Имаше черен молив на устните си и около очите. Доминото й придаваше леко загадъчен вид. Ана имаше черна панделка на бялата си шия, като възела бе от лявата страна. Дрехите й се състояха от корсет, къса черна пола, надиплена и с много дантели, черно-бели раирани чорапи, прикрепени със жартиери и черни ботуши на висок ток, средни на дължина и с връзки. На китките си имаше гривни, а голите и ръце и рамене бяха облечени в късо, кожено яке. Облечена така, момичето се чувстваше във свои води. Без да слиза самодоволната й усмивка, тя стигна до Балната зала...
    Върнете се в началото Go down
    http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue100/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 1:01 pm

    Всички се разотиваха от партито ми.Вики отиде да се приготви.Отидох до стаята ми и разтворих широко гардероба.Облякох един смокинг.
    Почуках на вратата на моята дама за вечерта-Виктория Арчибалд.
    -Здравей красавице!-казах й аз и й подадох ръка.Двамата влязохме в лимозината и и си взехме по едно подгряващо питие.
    Стигнахме до сградата ,в която щеше да се проведе маскения бал.
    Преди да влезем си нахлузих маската .
    Върнете се в началото Go down
    Антъни Тепър

    Антъни Тепър


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.050

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 1:20 pm

    Когато отидох в магазина, за да си купя маската, продавачката ми каза, че тя трябва да изразява част от личността ми. Как нещо, кото скрива лицето ти ще показва същтността ти? Някои хора просто не си разбираха от работата и взимаха прочетените статии от нискобюджетни списания твърде на сериозно...
    В крайна сметка, след дълго (няколко минутно) търсене, успях да открия това , което трябваше да представлява прикритието ми за тази вечер. Прикритие е силно казано, според мен човек трябва да е сляп, за да не разпознае стоящия срещу него, но какво ли разбирах аз...
    Облякох първата риза, която ми попадна, сакото и панталоните също бяха избрани на случаен принцип и се запътих към мястото на голямото събитие.
    Пред входа срещнах момиче, което приличаше на Виктория Франсес, оригинално, освен това беше изключително красива. Това и факта че си нямах дама, която да ме придружава ме подтикнаха към следващите ми действия.
    - Здравей. - Приближих се до нея, опитвайки се да не изглеждам прекалено високомерен и нагъл, трудна задача...
    Върнете се в началото Go down
    http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
    Ана Блейк
    The Princess of Darkness
    The Princess of Darkness
    Ана Блейк


    Брой мнения : 97
    Join date : 27.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 5.000

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 1:34 pm

    Внезапно Ана бе измъкната от мислите си от някакъв глас.
    - Ам... здравей. - отвърна, обръщайки се изненадано. Това което видя, бе наистина интересно. Момчето, което я бе поздравило, беше високо и тъмнокосо, но сините му, почти стъклени очи ясно се открояваха под маската, която беше... на ромбове?! Това моментално я наведе на мисълта за другия тоалет, който щеше да облече...
    "Едва ли точно за това трябва да мислиш в момента! Съсредоточи се! Най-сетне попадаш на някой, който може би мисли по твоя начин!"
    Лека усмивка се разля по бялото й лице, след което подаде ръката си.
    - Аз съм Ана, приятно ми е... Предполагам и ти си тук за бала с маски...
    "Това последното беше очевидно." - каза си ядосано.


    Последната промяна е направена от Ана Блейк на Нед Яну 30, 2011 1:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
    Върнете се в началото Go down
    http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
    Виктория Арчибалд

    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 73
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue120/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (120/1000)
    Пари: 50.400

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 1:37 pm

    След партито на Ей,което слава Богу бе в съседство,изтичах до нас за да се преоблека.Дълго време избирах една рокля от гардероба,смених поне десетина и най-накрая избрах тази .Не след дълго чух звънеца и пронизителния глас на Дерек - иконома.Явно бях "малко" закъсняла.Взех маската от леглото си и излязох навън.
    -Здравей.Изглеждаш прекрасно- отвърнах на поздрава и се качих в колата.Пътуването ми се стори доста дълго,но се надявах поне бала да си струва.Все още държах маската в ръцете си докато не стигнахме на посоченият адрес.
    Залата в която влязохме бе неописуемо красива,не че се съмнявах в това...Хванах Ейрън за ръката и се усмихнах закачливо.Сложих "прикритието" си и огледах хората наоколо.
    Върнете се в началото Go down
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue100/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 2:19 pm

    С Виктория сплетохме пръсти.
    Видях ,че Кристофър и Джесика вече са тук.Взех две питиета-едно за мен и едно за Вики и бързо отидохме до братовчед й и неговата приятелка.
    -Готини маски...-подхвърлих и отпих от питието си.-Между другото...нещо не ми е много забавно.
    Седнах на най-близкия стол и подканих Вики да седне в скута ми.
    На масата имаше разни хапки и тъй като бях огладнял набързо излапах няколко.Взех една и я поднесох към устата на Вики ,която за малко да ми отхапе пръстите.
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue170/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 3:58 pm

    Докато с Джес слушахме музика и се наслъждавахме на купона,до нас дойдоха Ей и Викс.
    " - Готини маски..." - с цялото си същество исках да го затъпя с нещо,но бях обещал,че ще се държа добре с него,докато не нарани братовчедка ми...Целунах Джес страстно и отново обърнах внимание на "гостите ни".
    Започнах доста силно да се смея,когато видях как Ейрън почти остана без пръсти,когато й даваше да хапне.
    Телефонът ми иззвъня - "Ох,слава Богу!" - гадната сценка,на която толкова много се смях бе проглушена от СМС сигнала ми,но и сигналите на останалите на бала.
    "...Ейрън Драгомир - Слабохарактерен!
    "На напрежението ли не успя да издържиш скъпи Ей?!Явно е така!Дори не се извини на Кристофър,а отиде да хленчиш при басейна,с надеждата,че Вики ще дойде и го направи."

    Виктория Арчибалд- ...
    "Реших,че не си струва да ти лепям етикет,тъй като имаш прекалено много!"
    Кристофър О'Браян - Женкар!
    "Ах Крис,скачаш от цвете на цвете,но съм сигурна,че ще дойде ден,в който дори и бодливите тръни няма да те искат"
    Ана Блейк - Нагла!
    "Анче,бедна си,което трябва да те притеснява,но ти все пак отиде на партито и с цялата си наглост се смя и гледа отстрани разправията на глупавите богаташи.."

    Джесика Милър - Глупачка!
    "Скъпа,ходиш с Крис само защото е богат и красив,или защото си прекалено глупава.Бъди сигурна,че когато срещтне по - добра от теб - ще бъдеш като всички преди теб - нещастна с разбито сърце"

    Антъни Тепър - Новак ..
    "Антъни,бягай колкого се може по - далеч!Не се забърквай в драмите на нашите жители!"
    "
    - Ах,бях напълно изключил за задачата! - хвана ме много яд,тъй като Gossip RPG беше писала пълни глупости.НЕ бях женкар!
    Огледах наоколо изражението на всички,по които разбрах,че и те не са доволни от написаното освен братовчедка ми,за която почти нищо не бе писано...
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Антъни Тепър

    Антъни Тепър


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.050

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 12:07 am

    Момичето се обърна към мен, сякаш я извадих от нейния свят, от който като че ли беше погълната...
    - А не, аз попринцип си ходя така, с шах мат домино, адски е шик. - Опитах се да се усмихна, получи се някак естествено, защото с проклетия ми англо - акцент прозвуча като реплика на Голямото пиле от улица Сезам... - И на мен ми е приятно, Ана, аз съм Антъни. - Сега, когато я погледнах по - отблизо стигнах до заключението, че беше с година - две по - малка от мен. Имаше привиллегията да бъде първия човек (освен таксиметровия шофьор, докарал ме от летището до нас), с който провеждах разговор след преместването. Да, определено се вземах твърде на сериозно... - Виждам че си нямаш кавалер, та... питах се дали би се съгласила да бъдеш моя дама за тази вечер?
    Върнете се в началото Go down
    http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
    Джесика Милър
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Джесика Милър


    Брой мнения : 70
    Join date : 22.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue50/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.200

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 4:18 am

    Джесика Милър - Глупачка!
    "Скъпа,ходиш с Крис само защото е богат и красив,или защото си прекалено глупава.Бъди сигурна,че когато срещтне по - добра от теб - ще бъдеш като всички преди теб - нещастна с разбито сърце"
    Прочетох написаното от клюкарката и ми стана наистина гадно...

    Мамка му ,тя беше права...Щях да се превърна в поредното момиче ,зарязано от Кристофър О'Браян ....
    Погледнах хората за които също беше писано...Беше наистина най-гадният момент на бала.Дано само това да не провалеше целият бал.
    Не знаех другите как го приеха.Не знаех какво мисли Крис за мен ,след като е прочел това.
    Тръгнах към терасата за да подишам малко чист въздух ...
    Върнете се в началото Go down
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue100/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 5:59 am

    Получих СМС...
    "...Ейрън Драгомир - Слабохарактерен!
    "На напрежението ли не успя да издържиш
    скъпи Ей?!Явно е така!Дори не се извини
    на Кристофър,а отиде да хленчиш при басейна,
    с надеждата,че Вики ще дойде и го направи."

    Когато го прочетох вълна от скрити емоции ме обля и запратих телефона си право в стената и той се разби на парченца.Махнах маската си и я разкъсах.Бях разярен до откачане.
    Разкрещях се...
    -Омръзна ми!Да ,слабохарактерен съм.И какво от това?Трябва ли всички да разберат по този начин?По дяволите!!!-задишах дълбоко ,зави ми се свят и леко се олюлях.Хванах най-близката чаша и я изпих на екс.Дори не знаех дали някой друг е пил от нея.А пък и често да кажа не ми и пукаше.
    Седнах на един стол ,все още дишащ дълбоко.Целия бях почервенял от гняв.
    -Не е справедливо...-вече говорех по-спокойно ,тъй като се бях поуспокоил малко.-Не е справедливо спрямо мен и най-вече спрямо вас.Просто не е справедливо...
    Върнете се в началото Go down
    Ана Блейк
    The Princess of Darkness
    The Princess of Darkness
    Ана Блейк


    Брой мнения : 97
    Join date : 27.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 5.000

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 9:49 am

    Антъни Тепър написа:
    Момичето се обърна към мен, сякаш я извадих от нейния свят, от който като че ли беше погълната...
    - А не, аз попринцип си ходя така, с шах мат домино, адски е шик. - Опитах се да се усмихна, получи се някак естествено, защото с проклетия ми англо - акцент прозвуча като реплика на Голямото пиле от улица Сезам... - И на мен ми е приятно, Ана, аз съм Антъни. - Сега, когато я погледнах по - отблизо стигнах до заключението, че беше с година - две по - малка от мен. Имаше привиллегията да бъде първия човек (освен таксиметровия шофьор, докарал ме от летището до нас), с който провеждах разговор след преместването. Да, определено се вземах твърде на сериозно... - Виждам че си нямаш кавалер, та... питах се дали би се съгласила да бъдеш моя дама за тази вечер?

    След първите му думи, Ан се усмихна... отново и леко се засмя.
    "По повод странно говорене и шеги, успява да докара положението." - мина й през ума. Не, че бе неприятно, даже го сметна за... сладко. Да, такава бе тя... откачалка. Докато се размърда малко от мястото си, Антъни отвори дума за бала и я покани да му бъде дама.
    - Съгласна съм и благодаря за поканата. - след което понечи да намести един паднал кичур, но телефона й извибрира. Тя за миг гледаше към малкия джоб, където беше Нокията, след което все още изненадана го пое и прочете полученото съобщение. Само след секунди, черна сянка премина през очите й, лицето й бе бяло, но сякаш всичката живинка се стопи от него. Единственото, което й мина през ума бе: "Бедна... нагла...". Сякаш нещо се сви бе свило в нея и се отправяше към гърлото й, но след секунда се стопи, нно не напълно.
    "За съжаление е права... донякъде. Няма значение. Знам много по-добре коя съм, от нея." - след което отново се усмихна и прибра телефона съвсем спокойно, но миг след това нова доза очакване я обзе.
    "Ами какво ще каже Антъни?" - мислеше Блейк. За пръв път се чудеше за чуждото мнение...
    Върнете се в началото Go down
    http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
    Джеймс Джой
    There Is A Only One Tree Hill
    There Is A Only One Tree Hill
    Джеймс Джой


    Брой мнения : 47
    Join date : 16.01.2011

    Герой
    Прякор: Самотното Дърво на Хълма
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue50/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.200

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:05 am

    След партито в имението всички трябваше да се преместим в Голямата Зала,където се надявах всичко да е по - добре,измина време преди партито да започне,но накрая успях да стигна на партито,все още нямаше много интересни събития,но клюкарката със сигурно щеше да пише за събитието,само се надявах да не пише за мен нещо лошо,защото репутацията ми ще падне драстично.
    Получих СМС,СМС - а беше от клюкарката,разказваше доста интересни работи за няколко човека.
    Те също бяха получили своите известия и сега бяха в лошо настроение.Докато си поправях път към напитките изведнъж се бутнах в някого,и това отново беше някакво момиче,помогнах `и да се изправи.Явно започна да ми става навик да бутам момичета,а после да им се извинявам.
    -Здрасти,извинявай. - помогнах `и да се изправи.

    Върнете се в началото Go down
    Антъни Тепър

    Антъни Тепър


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.050

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:23 am

    Ана прие поканата ми, не съм се и надявал да извадя такъв късмет. Плановете ми за вечерта коренно се промениха. Тъкмно мислех коя тема да подхвана, когато чух любимата си песен или по скоро телефонът ми, който звънеше с нея от някъде седмица, трябваше да съм в крак с новите неща. Телефона на Ана извибрира в същия момент, каква случайност... Получих смс от Клюкарката. Не си спомням да познавам някой с такъв прякор, вярно е, че не си спомням доста неща, но такъв колоритен образ едва ли би ми обягнал. В смс-а пишеше за хора, чийто имена ми бяха познати, на някои от тях, а най - отдолу стоеше моето, което ме накара да придобия вид на зубър, получил двойка на тест по математика. Тя ме познваше? Знаеше, че съм се преместил наскоро или... След като се оттърсих от моментния шок погледнах Ана очевидно тя беше Ана Блейк, защото беше пребледняла като платно, със сигурност смс-а беше причина за това, Клюкарката я описваше по ужасен начин.
    - Добре ли си?
    Върнете се в началото Go down
    http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
    Ана Блейк
    The Princess of Darkness
    The Princess of Darkness
    Ана Блейк


    Брой мнения : 97
    Join date : 27.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 5.000

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:32 am

    - Да, добре съм. - след което направи опит да си докара весел вид, но нямаше голям успех в това.
    "Е, какво пък. Просто един смс и нищо повече." - повтори си на ум, докато още стискаше ръцете си в юмруци, като по този начин острите и нокти се впиха в кожата й, докато не си разрани кожата й петънца от кръв да се появят. Все пак успя да се успокои. Нямаше нещо като това да я изкарва извън релси, сякаш е умопобъркана.
    - Нищо ми няма. - повтори тя при вида на лицето на Антъни, който не й убягна дори под доминото.
    - Ам, ако искаш да влизаме. - промълви безгрижно, вдигайки едната си ръка, която се простря във въздуха като на призрак, сочейки огромната зала.
    Върнете се в началото Go down
    http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
    Касандра Хейл
    Sunshine ♥
    Sunshine ♥
    Касандра Хейл


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : somewhere i belong

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:40 am

    Джеймс Джой написа:
    Spoiler:



    На отиване към бала Кас се бе отбила през дома си за да се преоблече остави папките с лекциите. Нямаше никакво време за това грабна първата рокля, която видя. Добре, че от предния ден си бе подготвила маската. Нямаше време за никакъв грим нито поне за прическата.
    Мразя, когато стане така - умуваше Кас докато неусетно се блъсна в някакъв тип, който явно бе много азет в това да се взира в телефона си по време на маскен бал. Кас, нестъбилна на високите си обувки залитна и едва не се озова на земята.
    -Моеше поне да гледаш, къде да вървиш - промърмори русокосата дукато непознатия й се извиняваше.

    Върнете се в началото Go down
    Антъни Тепър

    Антъни Тепър


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.050

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:45 am

    Опитах се да изглеждам състрадателно, може би най - доброто, което можех да напрая за нея, освен да не повдигам темата "Коя по дяволите е тази Клюкарка?", разбира се. Ана също се опитваше да прикрие яда си, но и най - съвършената маска не можеше да прикрие нещо толкова... очебийно. Кривата усмивка на лицето й не можеше да заблуди абсолютно никого.
    Отвърнах на фалшивата и усмивка и поех ръката й, като в онези филми, пресъздаващи живота на хората преди 20-ти век. Ако щяхме да изглеждаме като герои от холивудска продукция, то тя със сигурност щеше да добра, нямах намерение да изневерявам на стила си.
    Влязохме през вратата и пред погледа ми се разкри залата, в която щеше да се проведе събитието, точно такава, каквато си я представях.
    - Давам ти последни няколко секунди да размислиш. - Засмях се и погледнах Ана.
    Върнете се в началото Go down
    http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
    Джеймс Джой
    There Is A Only One Tree Hill
    There Is A Only One Tree Hill
    Джеймс Джой


    Брой мнения : 47
    Join date : 16.01.2011

    Герой
    Прякор: Самотното Дърво на Хълма
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue50/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.200

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 10:51 am

    Цитат :
    На отиване към бала Кас се бе отбила през дома си за да се преоблече остави папките с лекциите. Нямаше никакво време за това грабна първата рокля, която видя. Добре, че от предния ден си бе подготвила маската. Нямаше време за никакъв грим нито поне за прическата.
    Мразя, когато стане така - умуваше Кас докато неусетно се блъсна в някакъв тип, който явно бе много азет в това да се взира в телефона си по време на маскен бал. Кас, нестъбилна на високите си обувки залитна и едва не се озова на земята.
    -Моеше поне да гледаш, къде да вървиш - промърмори русокосата дукато непознатия й се извиняваше.
    Леле,тя явно беше доста скована,или просто беше нацапала роклята си,и сега си го изкарваше на мен.
    -Извинявай! - повторих отново и се усмихнах на момичето.Тя сме погледна някак си пренебрежително.
    Какво да правя,като не знам как да действам с нея,иска ми се да я заговоря,но тя е много затворена в себе си,или поне на мен така ми се струва,трябва да измисля начин да се справя с нейния характер,колкото и особен да беше той. - помислих си аз.
    Започнах трескаво да мисля какво да `и кажа,понеже не знаех как да действам,да поискам да разбера името `и ли,или да започна по - бавно.
    -Искаш ли да дойдеш с мен,до онази там маса. - поканих я аз и се усмихнах. - Искам да се реванширам за това,че те бутнах,моля те,само едно питие! - казах настоятелно аз,и тайничко се молех да каже да и да тръгнем на там.
    Върнете се в началото Go down
    Ана Блейк
    The Princess of Darkness
    The Princess of Darkness
    Ана Блейк


    Брой мнения : 97
    Join date : 27.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 5.000

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:01 am

    - Дам... не е лоша идеята, но... ако ще се мре, то поне да се позабавляваме. - отвърна развеселена и запристъпва по гладкия под, водена Антъни. Оглеждайки останалите, тя остана с впечатлението, че е единствената, облечена в "леко" по-различен стил от останлите и не можа да се сдържи да не го каже на глас.
    - Уау. Имам чувство, че съм объркала бала. - ококорила невинно очи. Това ни най-малко не я смущаваше. Даже бе на... е седмото небе бе прекалено ниско за щастието, което я изпълни отвсякъде както хелия изпълва балона...
    Тракането от токчетата й, които преспокойно минаваха за размера на три пирона и здравината на стомана, глухо отекна в залата.
    - Е, от къде си? - попита го, след като се спряха пред една от свободните закачалки, където тя съблече и без това нищожно малкото кожено яке, оставяйки по белите й и голи рамене да се разстеле дългата й коса.
    Върнете се в началото Go down
    http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
    Касандра Хейл
    Sunshine ♥
    Sunshine ♥
    Касандра Хейл


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : somewhere i belong

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:05 am

    Джеймс Джой написа:
    Spoiler:

    Сандра проследи погледа на непознатия и останови че или и той беше от хората който предпочитат по-тихите места или просто се чудеше как да прибави поредното беззащитно момиче в списъка си. Въздъхан тихо и тръгна към масата.
    -Сега тук ли ще стойш или трябва аз да те извлека до масата? - руоскосата кимна на непознатия и продължи да върви към масата. Попътя забеляза още някои друг екземляр впил нервно поглед в телефона си.

    Явно оная смс досадница, клюкарката пак е писала нещо - помисли си Касандра и тихо се изсмя. Благославяше деня в който се отказа да следва актьорско майсторство и да се заема с кариера на високо ниво. Дкато бе вглбена в мислите си не усети кога стигна до масата. Опита се да си издърпа стола, но непознатия я изпревари. - Еха имаме си "джентълмен" блъскач на хоризонта. - тази мисъл я накара да се засмее повторно.

    -Така и не разбрах името ти? - Сандра впи сините си очи в непознатия.
    Върнете се в началото Go down
    Антъни Тепър

    Антъни Тепър


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue0/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.050

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:15 am

    -Ти сериозно ли питаш? - Попитах, оглеждайки сакото си за "нередности", никога не знаеш кога ще се опреш в някоя прясно боядисана стена... - Въщност трябва да ти благодаря, приемам го за комплимент. Акцента ми е доста ясен, но ти май не обърщаш внимание на такива дреболии, а? - Засмях се. - Олтън, Англия, ако не оточня предполагам, че няма да ти говори нищо. - Изчаках я да окачи тънката си наметка и едва тогава си дадох сметка, колко "класическа" изглеждаше на фона на останалите купонджий. Не обичах да се откроявам, но ми вида й ми беше някак приятен и в този случай нямах възражения. Караше ме мислено да се пренеса в Италия, по време на една от семейните ни почивки преди години... Не беше време да си пипомням доброто старо време, затова се оттърсих от тези мисли и я попитах:
    - Кажи ми нещо за себе си, за да сме квит.
    Върнете се в началото Go down
    http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
    Джеймс Джой
    There Is A Only One Tree Hill
    There Is A Only One Tree Hill
    Джеймс Джой


    Брой мнения : 47
    Join date : 16.01.2011

    Герой
    Прякор: Самотното Дърво на Хълма
    Популярност:
    Голямата зала Left_bar_bleue50/1000Голямата зала Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.200

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:17 am

    Касандра Хейл написа:

    Сандра проследи погледа на непознатия и останови че или и той беше от хората който предпочитат по-тихите места или просто се чудеше как да прибави поредното беззащитно момиче в списъка си. Въздъхан тихо и тръгна към масата.
    -Сега тук ли ще стойш или трябва аз да те извлека до масата? - руоскосата кимна на непознатия и продължи да върви към масата. Попътя забеляза още някои друг екземляр впил нервно поглед в телефона си.

    Явно оная смс досадница, клюкарката пак е писала нещо - помисли си Касандра и тихо се изсмя. Благославяше деня в който се отказа да следва актьорско майсторство и да се заема с кариера на високо ниво. Дкато бе вглбена в мислите си не усети кога стигна до масата. Опита се да си издърпа стола, но непознатия я изпревари. - Еха имаме си "джентълмен" блъскач на хоризонта. - тази мисъл я накара да се засмее повторно.

    -Така и не разбрах името ти? - Сандра впи сините си очи в непознатия.

    Явно ставаше все по - трудно да се общува с нея,не знам как изобщо щях да прекарам вечерта с нея,а силно се надявах това да стане,защото беше хубава,а може и да успея да стопя сърцето `и.
    Тръгнахме към масата,а тя се държеше все по - ледено и по - ледено.
    Изтичах да дръпна стола `и,а тя ме погледна косо.Това наистина започна да става странно.Все едно имам среща с момиче,което дори и не иска да има среща с мен,дали не се бях самопоканил при нея,без тя да ме иска?
    -Така и не разбрах името ти? - каза тя,и усетих как ме хипнотизира с тези свои сини очи.
    -Джеймс Джой! - казах `и аз и се усмихнах.Дойде някаква жена,която искаше поръчките ни,или поне така изглеждаше,след като взе нашите поръчки изчезна на някъде.
    -Ами ти,как се казваш? - попитах я,и много добре знаех,че ако не иска няма да отговори,но силно се надявах ад започнем някакъв разговор,колкото и нищожен да изглеждаше.

    Върнете се в началото Go down
    Касандра Хейл
    Sunshine ♥
    Sunshine ♥
    Касандра Хейл


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : somewhere i belong

    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitimeПон Яну 31, 2011 11:36 am

    Джеймс Джой написа:
    Spoiler:

    Доиде някакво подобие на сервитьорка и с престорена любезност попоита за поръчката.
    -За мен Мартини - отговори студено Кас и кимна на фръцллата, че е свободна. Огледа залата, с надеждата, че ще види нечие познато лице но уви. какво лице я гонеше в тоя маскен бал и тя не знаеше. Докато оглеждаше залата Джейсън прекъсна мислите й.
    -Касандра... Касандра Хейл - Кас се насили да звучи любезно, но без особено голям успех. - нека позная. Вече се чудиш кой дявол те накара се блъснеш в мен. Нали? - Кас се ухили вече по-мило. Имаше напредък. Може би след мартинито щеше да се отпусне и да говори по-нормално с момчето срещу нея. - А ти. така като гледам си една от жертвите на онова нещо.. така де Клюкарката?
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Голямата зала Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Голямата зала
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -
    » Общата зала

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Gossip RPG :: РПГ Зона :: Манхатън :: Ежедневни купони-
    Идете на: