Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Подкрепете ни
    Голямата зала - Page 4 10fowfb
    Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
    Гласувай за мен в BGTop100.com
    Форум
    ~Съзадател:
    Кристофър О'Браян
    ~Създаден на :
    12.01.2011г.
    ~По идеи на:
    Кристофър О'Браян
    Виктория Арчибалд
    ~Дизайн:
    Кристофър О'Браян
    ~Администратор:
    Кристофър О'Браян
    ~За връзка:
    skype : sweet_boy100
    Чат
    <!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
    <div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
    </div>
    <!-- END CBOX -->
    Приятели на форума
    Голямата зала - Page 4 2556917t
    House of Night - един нов свят
    Hex Hall - един нов свят
    Голямата зала - Page 4 2900851s
    Голямата зала - Page 4 120x60mb
    Голямата зала - Page 4 1059042c
    Голямата зала - Page 4 23k89xg
    Голямата зала - Page 4 206de53a81f18d86
    Голямата зала - Page 4 Bnrgot02




     

     Голямата зала

    Go down 
    +5
    Антъни Тепър
    Ейрън Драгомир
    Ана Блейк
    Джесика Милър
    Кристофър О'Браян
    9 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
    АвторСъобщение
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue170/1000Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeНед Яну 30, 2011 4:55 am

    First topic message reminder :

    Голямата зала - Page 4 2004_t10
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net

    АвторСъобщение
    Джейсън Скот

    Джейсън Скот


    Брой мнения : 37
    Join date : 04.02.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue0/0Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
    Пари:

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeСъб Фев 05, 2011 4:06 pm

    -Бих пила за теб...За това ,че се появи точно навреме.-преложи момичето и отпи от шампанското.Аз се замсях леко и казах:
    -Мда..такъв съм си,винаги се появявам точното време,на точното място...споменах ли че съм ужасно скромен?!-засмях се отново и отпих от чашата си>Ароматът на шампанското отново ме замая за момет.
    -На колко години си Джей?Нали може да ти казвам така?-попита ме Джесика и ме погледна,като малък невинен ангел,зад който се крие малко демонче...
    -На 19 съм и да Джей ме устройва!
    Върнете се в началото Go down
    Антъни Тепър

    Антъни Тепър


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue0/1000Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.050

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 3:15 am

    Ана Блейк написа:
    - Да... извинявай. - отвърна тя виновно. Блейк прокара ръка през косата си, след което се огледа около себе си. Улицата бе оживена и колите профучаваха около тях, на меката оранжева светлина.
    - В Манхатън, Бруклин и Горен Ийст има доста клубове, барове и други места... но не знам какво ти предпочиташ. - каза тя, прехвърляйки през ума си списък на местата, където можеше да се отиде. Нямаше идея какво би искал той, пък тя не обичаше много шумни местенца, но точно сега би убивала всичко наред само за да се случи нещо интересно или Бог знае какво. Антъни...

    Чудно ми беше как очаква да знам местата в града, след катот ова беше първата ми вечер...
    - Е да, не се съмнявам че големия град е пълен, само че няма как да знам кой е добър, сещаш се... Затова смятам да се доверя напълно да преценката ти, нямам друг избор. - Усмихнах се. - Където искаш, нямам особени претенции. - "Като за първи път." - помислих си. Наистина не ме интересуваше особено, важното беше да не стоим в залата или на улицата.
    Върнете се в началото Go down
    http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
    Джесика Милър
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Джесика Милър


    Брой мнения : 70
    Join date : 22.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue50/1000Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.200

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 4:57 am

    -Добре, Джей.-усмихнах се и отново отпих от шампанското.Погледнах към голямата зала.Имаше много хора ,които танцуваха и се забавляваха.След това вдигнах поглед към нощното небе.Не беше много студена нощ, но все пак беше хладна и духаше лек вятър.

    Джейсън беше завършил гимназията миналата година и сигорно за това не си го спомнях.

    -С какво се занимаваш сега или продължаваш да учиш?-попитах и доизпих последната глътка в чашата си.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Скот

    Джейсън Скот


    Брой мнения : 37
    Join date : 04.02.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue0/0Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
    Пари:

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 5:19 am

    -С какво се занимаваш сега или продължаваш да учиш?-попита ме Джес,след като надникна в залата.
    -Ами...реших тази година да си почина малко и се отдавам главно на почивка,но смятам да продължа да уча,не за друго ами в Университета е забавно...-засмях се отново и отпих от чашата си.Сетих се,че има и друго парти,което определено щеше да е много по-забавно от тази пародия тук...
    -Хей...има парти в "Kiss on The Lips"...предполагам,че ще е по-забавно,искаш ли да отидем...-после се сетих още нещо и допълних:
    -...ако си сама тук,защото повечето са по двойки...-отпих отново от чашата си и изчаках отговора на момичето...
    Върнете се в началото Go down
    Джесика Милър
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Haven't you heard? I'm the crazy bitch around here
    Джесика Милър


    Брой мнения : 70
    Join date : 22.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue50/1000Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.200

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 6:27 am

    -Хей...има парти в "Kiss on The Lips"...предполагам,че ще е по-забавно,искаш ли да отидем...
    Знаех за това парти ,но мислех да не ходя.Точно щях да отговоря на Джей ,когато телефона ми иззвъня.
    Беше смс от Крис.Леле какво щях да правя сега?И аз не знаех с кой искам да отида.Защо не можеше и с двамата?!
    Усмихнах се дяволито при тази мисъл.Прочетох пак смс-а, търсейки правилния отговор.Не знаех кой да избера.И двамата бяха страхотни и лесно щяха да си намерят момиче.Нито Крис ,нито Джей ,щяха да останаъ сами на партито.
    - Ами ... ох сега получих покана от момчето с което бях на това парти ... -погледнах го извинително.
    - Мерси за поканата все пак.
    Двамата станахме от столовете и аз стоях на сантиметри от него.
    - Не ме разбирай погрешно, ти наистина си страхотен и ако не беше тази покана.-погледнах отново телефона си.-с удоволствие щях да дойда с теб.
    - Аз трябва да тръгвам ,но преди това ...-приближих се и го целунах.- усмихнах се.
    - Ако искаш .. намери ме на партито...-погледнах го палаво и преди да отговори ,изчезнах като Пепеляшка от бала ,точно когато магията щеше да се развали.
    Взех си такси и се прибрах за да се приготвя за другото парти.
    Върнете се в началото Go down
    Джейсън Скот

    Джейсън Скот


    Брой мнения : 37
    Join date : 04.02.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue0/0Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
    Пари:

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 6:38 am

    Tдчно преди да ми отговори тя получи смс.Извади телефона си и го прочете.Момичето придоби доста объркан вид.Какво ли пишеше в това съобщение,сигурно щях да разбера след малко.Тя ме погледна,а после отново прочете смс-а.
    - Ами ... ох сега получих покана от момчето с което бях на това парти ...Мерси за поканата все пак.-аз въздъхнах леко,но всепак се усмихнах и казах:
    -Не,няма никакъв проблем!-продължих да се усмихвам леко.Явно не беше сама на това "парти",няма да е сама и на другото.Е...беше ми рпиятно да се запозная с нея...
    - Не ме разбирай погрешно, ти наистина си страхотен и ако не беше тази покана-започна да обяснява тя,но аз я прекъснах и я успокоих:
    -Недей,наистина няма проблем,не се притесннявай!-погледнах часовника си.Беше доста късно вечерта,но точно по-това време другото парти сигурно се вихреше с пълна мощ...
    - Аз трябва да тръгвам ,но преди това ...-не разбирах какво става,докато тя не се приближи до мен и ме целуна.Аз не се съпротивлявах и се оставих да ме целуне.Хареса ми.
    - Ако искаш .. намери ме на партито...--добави Джес след целувката и ме погледна палаво.Тя тръгна бързо напред.
    -Чак...-не успях да довърша аз и вудях как тя се изгубва в тълпата...Изпих шампанското от чашта си и тръгнах към къщата си,за да се приготвая за другото парти...
    Върнете се в началото Go down
    Ана Блейк
    The Princess of Darkness
    The Princess of Darkness
    Ана Блейк


    Брой мнения : 97
    Join date : 27.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue0/1000Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 5.000

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeНед Фев 06, 2011 8:55 am

    Антъни Тепър написа:
    Чудно ми беше как очаква да знам местата в града, след катот ова беше първата ми вечер...
    - Е да, не се съмнявам че големия град е пълен, само че няма как да знам кой е добър, сещаш се... Затова смятам да се доверя напълно да преценката ти, нямам друг избор. - Усмихнах се. - Където искаш, нямам особени претенции. - "Като за първи път." - помислих си. Наистина не ме интересуваше особено, важното беше да не стоим в залата или на улицата.

    Ан се засмя, след което се опита да обясни.
    - Имах предвид тип заведение, а не точно определено. Все пак кой ще идва някъде, разучавайки всичко предварително. Неестествено и странно звучи. Както и да е. Сещам се за едно място - бар "The Main". Не е кой знае какво. но е тихо и приятно място. - каза, вдигайки рамене, след което зачака отговора на момчето. На Блейк й се стори, че нито едно заведение не беше добро, а и все пак не познаваше човека, срещу себе си. Сети се за бара, просто защото на няколко пъти бе принудена да иде там. Момичето се замисли дали беше добра идея, когато...
    Върнете се в началото Go down
    http://rpg-vampire-knight.forumotion.net/forum
    Антъни Тепър

    Антъни Тепър


    Брой мнения : 22
    Join date : 29.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Голямата зала - Page 4 Left_bar_bleue0/1000Голямата зала - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.050

    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitimeПон Фев 07, 2011 5:59 am

    - Страхотно, значи отиваме в "The Main". - Щеше да е голям купон, нужно беше само да влезен през входната врата. Не трябваше да си даваме кой знае колко зор да привлечем вниманието... Дано Ана беше права и мястото наистина да е тихо и спокойно, колкото тих и спокоен може да си позволи да бъде един средно статистически бар в големия град. - Не знам дали споменах, но хич не съм претенциозен.
    Върнете се в началото Go down
    http://creaturesfreak.bulgarianforum.net/forum
    Sponsored content





    Голямата зала - Page 4 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Голямата зала   Голямата зала - Page 4 Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Голямата зала
    Върнете се в началото 
    Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
     Similar topics
    -
    » Общата зала

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Gossip RPG :: РПГ Зона :: Манхатън :: Ежедневни купони-
    Идете на: