Gossip RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Similar topics
    Подкрепете ни
    Темата на богатите 10fowfb
    Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
    Гласувай за мен в BGTop100.com
    Форум
    ~Съзадател:
    Кристофър О'Браян
    ~Създаден на :
    12.01.2011г.
    ~По идеи на:
    Кристофър О'Браян
    Виктория Арчибалд
    ~Дизайн:
    Кристофър О'Браян
    ~Администратор:
    Кристофър О'Браян
    ~За връзка:
    skype : sweet_boy100
    Чат
    <!-- BEGIN CBOX - www.cbox.ws - v001 -->
    <div id="cboxdiv" style="text-align: center; line-height: 0">
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="305" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=main" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="auto" allowtransparency="yes" name="cboxmain" style="border:#ababab 1px solid;" id="cboxmain"></iframe></div>
    <div><iframe frameborder="0" width="200" height="75" src="http://www4.cbox.ws/box/?boxid=3858492&amp;boxtag=b1wng5&amp;sec=form" marginheight="2" marginwidth="2" scrolling="no" allowtransparency="yes" name="cboxform" style="border:#ababab 1px solid;border-top:0px" id="cboxform"></iframe></div>
    </div>
    <!-- END CBOX -->
    Приятели на форума
    Темата на богатите 2556917t
    House of Night - един нов свят
    Hex Hall - един нов свят
    Темата на богатите 2900851s
    Темата на богатите 120x60mb
    Темата на богатите 1059042c
    Темата на богатите 23k89xg
    Темата на богатите 206de53a81f18d86
    Темата на богатите Bnrgot02




     

     Темата на богатите

    Go down 
    +32
    Сара Драгомир
    Натали Джерманота
    Уилям
    Тони Уейланд
    Катрин Салватор
    Натали Снейк
    Блеър Уудсън
    Роуз Ерин
    Мадисън Смит
    Джейк Милър
    Eлена Сантяго
    Нериса Р.
    Шинджи Нами
    Луциана-Мария Грайнер
    Бен Уилиамс
    Джесика Милър
    Ария Бихтер
    Девиън Хелман
    Джени
    Никол Аштън Чейс
    Джеймс Джой
    Blair Waldorf
    Ашли Уейт
    Ариана Елезар
    Чарлз Бас
    Алис Доун
    Алисън Уолдорф
    Виктория Арчибалд
    Блеър
    Ейрън Драгомир
    Серена Ван ДерУудсен
    Кристофър О'Браян
    36 posters
    Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
    АвторСъобщение
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeВто Яну 11, 2011 12:02 pm

    Име: /след като напишете името на героя си,моля Ви,напишете и името на звездата,която ползвате./
    Години: /от 14 до 24/
    Информация за семейството: /
    това е най - важното нещо в този шаблон.Тук може да пишете каквото сметнете за добре за семейството си.Все пак ще бъде добре да знаем нещо повече за него./

    Външен вид: /това поле е само ако нямате снимка/
    Характер: /поне 3-4 реда/
    История: /поне 5-6 реда/
    Допълнително:
    Снимка:


    Последната промяна е направена от Кристофър О'Браян на Пет Яну 28, 2011 5:17 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 3:42 pm

    Темата на богатите 89510412
    Име:
    Кристофър О'Браян
    Години: 18
    Информация за семейството:
    Баща - Самюел Уолдорф О'Браян
    Майка - Елисавета Арчибалд
    Семейството на Крис е сформирано от три големи и богати фамилии - Уолдорф,Арчибалд и О'Браян.Баща му носи две от имената,а майката само едното...Той е богат индустриалец,а майка му се занимава с недвижеми имоти.Семейството има много имоти по цялата земя.
    Външен вид: ---
    Характер: Кристофър е разглезено
    богаташче,което обича да купонясва по скъпи ресторанти и да харчи
    пари.Също така О'Браян обича почти никога не се задържа
    вкъщи,тъй като по цял ден е с приятели по фитнесите или по
    баровете.Хобито му е да се разхожда по плажа.Всяка сутрин за
    разтоварване тича в парка,където обича да среща нови лица.

    История: Кристофър е роден в Париж,но почти целия си живот прекарва в Лос Анджелис.За няколко години е живял в Ню Йорк,но след това отново се мести в Ел Ей.Животът му е преминавал в много градове,страни,столици и дори континенти,но не,за да ги разглежда,а защото семейството му се е местело често,заради страстта на майка му - да продава недвижеми имоти.Напрактика Крис е получавал всичко още от малък,тъй като е богат,а и защото е единственото дете на семейството.Въпреки голямата фамилия,в семейството има само трима наследника на цялото имущество.Това са Алисън Уолдорф(първа братовчедка на Крис),Виктория Арчибалд(също първа братовчедка на Кристофър) и самият г-н О'Браян.
    Допълнително: ---
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Серена Ван ДерУудсен
    Whenever I`m alone with you You make me feel like I am whole again!!
    Whenever I`m alone with you You make me feel like I am whole again!!
    Серена Ван ДерУудсен


    Брой мнения : 48
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор: Ес
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue0/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.000

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 4:59 pm

    Темата на богатите BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFjZBOWUybFBDM3hHSW02RzVqQVVpZncAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ
    Име:
    Серена Ван ДерУудсен
    (Нина Добрев)
    Години:
    18
    Информация за семейството:

    Серина е ученичка в „Констанс Билард“,
    елитно частно училище и често присъства в блога на Клюкарката. Има
    по-малък брат - Ерик. Дъщеря е на Лили Ван Дер Уудсън.И има доведен брат Чък Бас,от втория брак на майка си с Барт Бас

    Външен вид: -----
    Характер:
    Серина е волна душа, която вярва в доброто в хората и личната свобода.
    Тя е лъчезарна, отворена и постига всичко без много усилия, което
    поражда ревност в другите наред с факта, че е считана за много красива и
    привлекателна. Но тъй като е перфектна не може лесно да намери голямата
    любов. Серина има репутацията на разюздена млада дама, която има навика
    да купонясва в комбинация с алкохол и дрога.
    История:
    Серена е родена в богато семейство в Ню Йорк.Нейното семейство е страшно богато и организира най-големите приеми и благотворителни работи в Ню Йорк. Ес учи в Констанс елитно училище за момичета,но бива изгонеена и майка и я праща в Интернат.Но след една година тя се връща и осъзнава ,че нещата не са такива каквито ги е била оставила.И почти никой не се радва на завръщането й
    Допълнително:
    Обича купоните
    Шопинга
    Приятелите си
    Върнете се в началото Go down
    http://thenightschool.vampire-legend.com
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeПет Яну 14, 2011 5:04 pm

    Одобрена!
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Ейрън Драгомир

    Ейрън Драгомир


    Брой мнения : 72
    Join date : 15.01.2011
    Age : 28
    Местожителство : Горен Ийст Сайд

    Герой
    Прякор: Ей
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue100/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.300

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 3:51 am

    Име:
    Eйрън Драгомир
    (Jackson Rathbone)
    Години:
    17
    Информация за семейството:
    Фамилното му име се дължи на това ,баща му е руснак.Казва се Дмитрий Драгомир ,живее в Москва и всеки месец праща на Ейрън пари и то много. Майката-Роузмари Бас Драгомир живее с Ейрън и го издържа с парите ,които изкарва от дизайнерските си колекции. Ейрън има и по-малка сестра-Сара Драгомир на 14 години ,която живее с него и майка им.
    Външен вид:~~~
    Характер:
    Ейрън още от малък е надут и лицемерен в много отношения.Обича да дразни сестра си и всеки ден прахосва пари за какво ли не.Обича да е център на внимание и когато не му обръщат внимание върши всякакви глупости за да ги накара да страдат.
    История:
    Когато е бил на единадесет години баща му заминава за Москва ,за да поеме ръководството на фабрика за автомобили наследена от дядото на Ейрън-Григор Драгомир.От тогава не го е виждал и не помни много физиономията му.Когато се родила сестричката му ,Ейрън не бил много щастлив ,даже ревнувал родителите си от нея защото й обръщали повече внимание от колкото на него.Но с течение на времето Ейрън я обикнал.Сега и двамата са ученици.Сара започва да кривва от правия път и Ейрън се опитва да я вразуми.
    Допълнително:~~~
    Снимка:
    Темата на богатите Jackson-rathbone-2-jasper


    Последната промяна е направена от Ейрън Драгомир на Пон Апр 16, 2012 3:00 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 4:00 am

    Одобрен!
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Блеър

    Блеър


    Брой мнения : 93
    Join date : 15.01.2011

    Герой
    Прякор: Ян
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue50/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 4:53 am

    Име: Блеър Мийстър (Candice Swanepoel)
    Години: 17
    Информация за семейството: Семейство.. това е силна дума в случая със семейството на Блеър. Баща й се оказва гей и с мaйка й се развеждат. Той заминава за Франция, за да живее с приятеля си. Блеър остава да живее с мъжка си - дизайнерка, която в последствие се омъжва за човек, който разглезената чаровница не може да понася.
    Характер: Една от любимките на Клюкарката, пишеща непрестанно за нея. Блеър е мила, но само с приятелите си, но доста често дори с тях е се държи толкова мило. Характерът й е да бъде абслолютна кучка, но когато е в настроение е добра. Лесно хлътва по момчета, но не толкова лесно се отказва от тях. Блеър е разглезено богаташок момиче, живеещо в най-елитната част на Манхатън, а именно Горен Ийст Сайд. Учи в частното училище Констан Билард, където момичетата й завиждат, а момчетата гледат да я омаят. Тя, заедно с Серeна са кралиците на училището, въпреки че Серeна е спала с гаджето на Блеър - Нейт.История: Блеър е родена в Манхатън. Откакто се помни е израстнала в лукс и под постоянното задоволяване на прищявките й. Мaйка и е дизайнерка, а баща й вече не живее с тях. Прибира се от Франция за важни празници, като например рождения ден на Блеър. Но според нея, това че баща й е гей, допринася за целта да получава скъпи и маркови дрехи и обувки. Откакто се помни с Нейт били много добри приятели, а в последствие станали гаджета.
    Допълнително: Има куче.
    Снимка:
    Spoiler:


    Последната промяна е направена от Блеър на Съб Яну 15, 2011 6:11 am; мнението е било променяно общо 4 пъти
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 5:28 am

    Не може да използваш героите от сериала,а и фамилията е вече заета от друг потребител!
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Блеър

    Блеър


    Брой мнения : 93
    Join date : 15.01.2011

    Герой
    Прякор: Ян
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue50/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (50/1000)
    Пари: 50.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 5:49 am

    Така? :)
    P.S.: Ако съм одобрена, може ли да ми смениш ника само на Блеър?
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 5:57 am

    Одобрена!

    П.П. Ей сега ще го сменя smile
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Виктория Арчибалд

    Виктория Арчибалд


    Брой мнения : 73
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue120/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (120/1000)
    Пари: 50.400

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 6:26 am

    Темата на богатите Kaley+Cuoco2
    Име:Виктория Арчибалд
    Години: почти 18
    Информация за семейството:
    Майка – Кристина
    Брендън

    Баща –Майкъл Арчибалд
    Семейните връзки на Арчибалд са доста
    оплетени от страна на възрастните,колкото до децата – те са малко,само
    трима-Алисън Уолдорф,Кристофър О`Браян и Виктория Арчибалд.

    Майкъл е собственик на голям брой автокъщи в Ню Йорк,а Кристина се
    занимава с частен бизнес.

    Външен вид: ---

    Характер:Характера на
    Виктория не може да се опише с точност.По пронцип е добра с хората около нея,но
    не и с тези които не познава.Не обича фуклите и надутите мамини
    синчета,богатството не й влияе бог знае колко,задоволява се и с
    малко,въпреки,че родителите й никога не я оставят незадоволена. Обожава животните и
    не може да живее и миг без тях.Отличителната й черта е инатът,затова приятелите
    й не могат да я разберът напълно
    .

    История: Вики е родена в
    Лос Анджелис,но по късно семейството й купува къща в Ню Йорк,за да е по-близо
    до роднините си.
    Детството на момичето минава в тичане и лудории.Арчибалд
    обича да играе с прислужниците в имението им,които от своя страна обожават
    малката с изключение на една – Карън.Тя
    не пропуска възможността да се оплаква пред родителите й и да съсипе хубавите й
    дни.Като по-голяма Виктория си остава същата лудетина и продължава да се държи
    като на осем,въпреки,че майка й я записва за дебютантка и се старае да въведе
    момичето си в обществото като млада дама.Това не се нрави на момичето и тя
    напуска къщата си,като се мести в другото им имение и заедно с цялата си
    зоогическа градина.

    Допълнително: Има 3 кучета,2
    котки , 2 коня и какви ли не други животинки.
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 6:30 am

    Одобрена!
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    ????
    Гост




    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 6:41 am

    Име: Мишел Лаброс (Адриана Лима)
    Години: 17
    Информация за семейството: Всъщност родословното 'и дърво не ми чак толкова ... голямо и известно.Произлизам от малко семейство..просто баща ми е имал шанса да стане много добър и търсен адвокат..а майка ми?!? Тя..тя е тази богатата и надутата.Тя е тази която е имала всичко.Човек с наистина завидна..и не чак толкова история.Майка 'и е от Лондон, баща 'и от Париж.Две наистина различни натури, с общи тайни.
    Характер:Аз съм много странен човек.Уж съм срамежлива но в някой моменти забравям за това и ставам много развратна.Обичам да се смея на шеги..когато не са за мен, разбира се.Както всяко момиче обичам да ме глезят, но не съм от онези богатите, онези , които си мислят, че света е в краката им.Може да се каже и че обичам романтиката, но не прекалената, тя вече досажда.Мразя да наранявам хората и често лъжа за да предотвратя това.Лесно човек може да ме разплаче, но никога не плача пред хора, имам самочувствие, но съм нещастна.Постоянно.Не съм емо, просто съм песимист, макар всички да казват, че съм наистина голяма мечтателка и оптимистка.Даже съм ги чувала да казват, че съм най-щастливия човек на света, че винаги се смея..предполагам, че е така.
    История: Не съм израстнала в онези щастливи семейства направили детето си с толкова обич.Моето семейство..ме е създало за пред хората, макар и много да ме ''обичат'' , ако старанието да съм щастлива за да не им правя проблеми може да се нарече обич.Винаги са ми повтаряли как трябва да се държа като момиче..богато момиче.Ах как мразех това.Винаги играех с момчетата..с кал .. с сняг..с какво ли не.Винаги излизах чистичка, и се връщах мръсна и с рани.Но как може, дете да се забавлява без тях.Като се връщам назад се изпълвам с едни такива хубави чувства.
    Но стига за това...Родена съм в Париж..да.Хубав град знам..с хубави хора?!?Ех...някой са такива.Всеки град има своите тайни.А те са наистина мръсни.
    Винаги са ме глезели..мразех да ми се подмазват докато не станах на 12.Тогава имаше такъв кеф..да ги дразня и моля за странни неща.Много се забавлявах с това.Решиха се най-накрая да ме ''заточат'' при обикновенната ми леля.Нямаха си на представа колко се радвах.Далеч от тях..и тези мръсни пари.Но аз си използвам!Леля също..какво да направя..имам принципи, но се нуждая от тях.ЖЕНА СЪМ!И така сега живея при леля си..и се забавлявам постоянно.
    Допълнително: Хмм..свиря на цигулка..и на китара..но предпочитам цигулката, по-нежна е.
    Снимки:
    1

    2

    3

    4

    5

    6

    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 6:45 am

    Одобрена!
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Алисън Уолдорф

    Алисън Уолдорф


    Брой мнения : 1
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор: Кралица А
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue200/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (200/1000)
    Пари: 50.050

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 8:01 am

    Темата на богатите Ashley-Greene-%E2%80%A6h-2010-3
    Име: Алисън Уолдорф /Ашли Грийн/
    Години: 17
    Информация за семейството: Баща-Деймиън Уолдорф
    Майка-Пейтън Смит
    Братовчеди- Виктория Арчибалд и Кристофър О'Браян.
    Семейството на Алисън е от богата и известна фамилия.Те притежават много компании, ботици и магазини из целия свят.Бащата на Али ръководи най-голямата им фирма- тази в Ню Йорк.Майка й се занимава със свой собствен бизнес-арт галерия.
    Характер: Алисън се променя тотално през последната година.Преди е била купонджиийка, прочута с това, че винаги печели.Един ужасен инцидент обръща всичко наопаки и променя характера и мисленето на Уолдорф.Сега тя не се доверява на никого, трябва много време преди да го направи, тя си е обещала, че никога няма да позволи да се върне към старата си съшност.Разбира се, винаги се намират някои "приятели" , които й натякват как е била.
    Алисън винаги е била много благородна и грижовна, особено към животните, които обожава.Обича да казва ,че може да се довери само на тях.
    История: Алисън е родена и отраснала в Ню Йорк.Винаги е получавала това , което иска.Майка й-Пейтън, която е доста властна особа винаги се е опитвала да я контролира и да я "вмъкне" към елитния свят, като я направи нейн съдружник в галерията.Това,че Али никога не й се подчинява, я вбесява и двете постепенно се очуждават.Момичето поддържа най-добри отношения с баща си.
    Допълнително:Има куче на име Марло. Което обича изключително много!

    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 8:07 am

    Братовчедке,одобрена си! Темата на богатите 786120
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Алис Доун

    Алис Доун


    Брой мнения : 3
    Join date : 15.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue0/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.000

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 8:15 am

    Темата на богатите 2840743H

    Име:
    Алис Доун.

    Години:
    17 години.

    Информация за семейството:
    Майка: Анна Доун; Баща: Дариас Доун; Сестра: Клер Доун

    Външен вид:
    Алис е с дълга кестенява коса, която `и стига почти до кръста. Има светли очи, когато е весела и мнго тъмно кафияви очи, когато е тъжна или не е в добро настроение. Ал има много тълги мигли. Алис е средно високо, слабо момиче. Тя е "спортен" тип. Кожата `и е леко тъмна1 но през лятото става по-тъмна от обикновенно.
    Характер:
    Алис е много мила и добра към другите. Обича и почита семейството си. Въпреки, че е такъв оптимист, тя е много непридвидима и лесно се пали. Много трудно маже наитсина да се разсърди на някого, но когато го направи, не прощава лесно. Тя винаги има собствено мнение, което обстоява до край и не можеш да я убедиш в противното. Винаги казва истината в очите на другите.
    История:
    Алис Доун е родена в Париж, Франция. Тя е израснала в богато семейство. Ал е живяла с майка си, баща си и сестра си. Баща `и е бил един от най-видните хора в Париж. Алис всеки ден е ходила по купони. Даже понякога не е прибирала вкъщи за дълго време. Тя си живяла прекрасно, докато един ден баща `и бива убит. Майка `и полудява, а сестра `и отива да живее с мъжа си в Виена...
    Ал остава сама. Майка `и я пращат в лудницата, за да се лекува...
    След един месец, Алис се мести да живее в "Горен Ийст Сайд"...
    Допълнително:
    Алис много обича да ходи по купони.

    Темата на богатите 2816227f
    Върнете се в началото Go down
    http://thevampirediariesbg.boardrealtors.net/
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 8:23 am

    Одобрена! Темата на богатите 858267
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Чарлз Бас

    Чарлз Бас


    Брой мнения : 1
    Join date : 15.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue0/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.000

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 9:53 am

    Име:
    Чарлз Бас (Бен Барнс)
    Години:
    19
    Информация за семейството:
    Майка - умряла при раждането на Чарлз; Баща - Барт Бас; има по-малка полу-сестра и полу-брат (Серена и Ерик Ван ДерУудсен)
    Характер:
    Чарлз е мъж, с труден за разбиране характер. С една дума - той се живее живота. Не се съобразява с установените правила и често прави глупави неща. Винаги елегантен, потаен и отмъстителен, истински баровец, който сменя момичетата като носни кърпички. Много рядко се държи с една жена така, както заслужава. Е, в началото разбира се, но това е само за да я вкара в леглото. За него живота е една игра, в която единственото правило е да се забавляваш!
    История:
    Роден е на 19 Януари 1991г. Майка му умира при раждането. През целият си живот, вината за смъртта на майка му била вменявана. И то най-вече от баща му. Чък никога не бил близък с него. Според него не си заслужавало. Барт (баща му) притежавал голямо богатство, което можел да управлява много добре. В момента и Чарлз се опитва да го прави, но не се получава особено добре.
    Баща му умира когато той навършва 17. Това го съкрушава донякъде. Може и да не го е познавал много добре, но все пак той му е баща. Завещана му е компанията "Бас Индустрис", но той ще я поеме когато навърши 18.
    От тогава са минали две години, но той не се е променил.

    Снимка:
    Темата на богатите 11393123photoshoot-ben-barnes-1303603-360-480-jpg
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 12:23 pm

    Одобрен! Темата на богатите 858267
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Ариана Елезар

    Ариана Елезар


    Брой мнения : 6
    Join date : 14.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue100/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (100/1000)
    Пари: 50.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 1:14 pm

    Име: Ариана Елезар
    Години: 18
    Информация за семейството: Има двама братя. Родителите и никога не са направлявали живота и, дори когато майка и е била жива. Починала е в катастрофа, когато Ариана е на седем. От тогава живее с двмата си по-големи братя, а баща и решава, че е по-добре да ги остави да живеят сами, а той да се грижи за компанията си.
    Характер: Непроницаема. Така я описват повечето хора. Но те даже не са опитали да я опознаят. Да надникнат зад вида на "момичето, което винаги се държи като кучка". Това е просто обвивка. Ако някой наистина се опита да я опознае разбира, че тя всъщност е страхотна приятелка, готова на всичко.
    История: От малка Ариана се грижи за себе си. Никога не би оставила някого да и казва какво да прави. Просто за нея не е правилно. Живее с двамата си братя. В гимназията Ариана е с добри оценки и е мажоретка. В останалото време тя рисува и слуша шантава музика в стаята си. В повечето време просто се откъсва от живота с шантавите си рисунки.

    Допълнително: Куче на име Хъч.
    Снимка:

    Темата на богатите Theonetreehillvipblogco
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 1:52 pm

    Одобрена!
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Ашли Уейт

    Ашли Уейт


    Брой мнения : 1
    Join date : 15.01.2011

    Герой
    Прякор:
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue0/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (0/1000)
    Пари: 50.000

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 2:06 pm

    Име: Ашли Итън Уейт
    Години: 18
    Информация за семейството: Има по- голям брат на име Чейс.Майка и баща й почти винаги са на път и двамата с брат й са отгледани от Ама, която е в семсйството им одавна. Тя не е пряко от семсйството, но Чейс и Ашли я чувстват като своя "баба". Ашли е самостоятелна от малка, свикнала е да се оправя сама, което й помага в живота.
    Характер: Ашли може да бъде много добра приятелка и много лош враг, зависи от човека срещу нея. По принцип е дружелюбна, но не винаги. Допуска до себе си само хора, които са заслужили по- някакъв начин доверието й. Другите са просто познати. Готова е да направи и невъзможното за приятелите си и хората, които обича.
    История: Ашли е отгледана от Ама. Чувства я като своя баба,защото винаги е била до нея. Свикнала е обаче да разчита на себе си, а не на другите. На 18 Аш се мести при брат си Чейс,с който винаги са се разбирали добре. Родителите й не са много доволни от това, но няма голяма разлика тях и без това почти ги няма. В училище Аш се справя добре. Тъмнокоската запълва свободното си време с писане на стихове.
    Снимка: https://2img.net/r/ihimizer/i/sophiabush03.jpg/Темата на богатите Sophiabush03
    Върнете се в началото Go down
    Кристофър О'Браян
    Admin
    Кристофър О'Браян


    Брой мнения : 312
    Join date : 02.01.2011
    Age : 28

    Герой
    Прякор: Плейбоят
    Популярност:
    Темата на богатите Left_bar_bleue170/1000Темата на богатите Empty_bar_bleue  (170/1000)
    Пари: 49.100

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeСъб Яну 15, 2011 2:14 pm

    Одобрена си,само ми кажи как беше името на актрисата,за да я добавя към заети ликове smile
    Върнете се в началото Go down
    https://gossip-rpg.bulgarianforum.net
    Blair Waldorf




    Брой мнения : 1
    Join date : 15.01.2011

    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitimeНед Яну 16, 2011 1:41 am

    Темата на богатите Leighton-meester-glamour-magazine-april-2010
    Блеър Уолдорф /Лейтън Мийстър/
    19-годишна
    Външен вид: Кали е изключително
    красиво и магнетично момиче, привличащо всички момчешки погледи. Косата
    `и е кафява и дълга, спускаща се свободно по раменете `и на нежни вълни.
    Винаги е много мека и поддържана. Мекотата `и може да се сравни само с
    тази на кадифето или коприната. Очите `и са прелестни - сини, ясни и
    изразителни, винаги сравняващи се с океана. Кел има пронизителен поглед.
    Тялото `и е високо, стройно и слабо. Много поддържа фигурата си. Има
    дълги и слаби крачета, които обича да показва. Устните на блондинката са
    плътни, сочни и бледорозови, криещи изящна усмивка. Носът `и е малък и
    леко чип, вписващ се идеално с чертите на лицето `и. Кожата на Би има
    лек слънчев загар, но по принцип е бледа. Момичетата, които са я
    заобикаляли, винаги са `и завиждали, но не само заради парите, ами и
    заради външността `и. Винаги е имала много обожатели от момчешката
    аудитория. Именно прякора си "Брюнтка" е получила оттам, че е с тъмна
    коса. Всъщност, тя е естествена брюнетка, но въобще не е по-глупава.
    Напротив даже - много по - умна е.
    По въпроса с обличането - Блеър
    няма равна. Тя има свой собствен стил, който се отличава винаги. Облича
    се само в тъмни цветове. Не понася жълтото, червеното, оранжевото.
    Въобще светлите цветове. Стилът `и е най-вече спортно-елегантен. Има
    огромна стая, предназначена само за дрехите `и. Никога не остава
    незабелязана.
    Характер: Още щом я погледнеш в очите,
    разбираш каква е всъщност. Блеър е момиче с голямо самочувствие,
    способна да направи всичко. Знае, че винаги може да има каквото и когото
    иска, стига да го пожелае. Лесно влюбчива е, което не `и е особено
    голямо предимство, но може да разбие всяко момчешко сърце. Тя е надменна
    и не се интересува как се чувстват другите. За нея най - важното е тя
    да е добре. Винаги знае какво да каже в точния момент. Егоистична е и то
    прекалено много. Обича само и единствено себе си. Винаги е имала
    някакви "приятелки", които по - скоро са търчали след нея и са `и
    угаждали, правели са всичко, каквото тя иска, само за да са известни и
    харесвани. Въпреки всички тези качества, които може би не са лоши, Блеър е
    изключително честна. Никога е лъже. Мрази лъжците и измамниците. Ако
    някой се опита да я изменти - лошо му се пиша и няма да се измъкне
    просто ей така. Защитава мнението си и стои твърдо зад него, защото
    знае, че винаги е права. Не понася загубите. Всъщност, Кралица Би никога не
    губи. Все пак всичко се плаща, нали така? Влудява всички и в добрия и в
    лошия смисъл. Момчетата определено спадат в първата категория. Това, че
    се прави на недостъпна и арогантна кара всяко момче да полудее по нея.
    Всъщност, тя няма какво да се прави на такава. А момичетата само могат
    да `и дишат праха, както се казва. Ината е и винаги трябва да става
    нейното. Майка `и и баща `и винаги са `и угаждали на капризите,
    независимо какви са били те. Още от малко тригодишно дете е получавала
    всички играчки, които е пожелавала. Оттам произлиза и прякорът `и
    "Принцеска", с който тя наистина се гордее. Би е родена да бъде лидер.
    Лидерският пост винаги е зает от нея. Зает? Не, не си мислете, че може
    да има други на нейното място. Всъщност, нея никой не я мрази. По -
    скоро повечето се правят, че я харесват, защото знаят, че Блеър е
    способна да им направи абсолютно всичко. Отмъстителна е. Ако някой я
    нарани или обиди единствения човек, за който `и пука (сестра `и),
    наистина ще си изпати доста здраво. Тя е злобничка и сестра `и често я
    нарича "дяволче". Обаче ако се влюби в някое момче (истински), ще се
    бори докато не спечели сърцето му.
    История:Блеър Уолдорф е родена в една от най-влиятелните фамилии в Ъпър Ийст Сайд, че дори и в целия щат. Майка й и баща й са много богати и от малка Кралица Би е отраснала в голямо имение в центъра на Горен Ийст Сайд. Най-добрата й приятелка - Серена Ван Дер Уудсен, се превръща в голяма нейна конкуренция, защото се скарват и тя заминава в пансион. Това е моментът на Блеър. Тя пробива в гимназията и в града, става много известна и името й присъства във всяка статия на прословутата Клюкарка. Би поражда завист у момичетата и копнеж у момчетата. Какво предстои? Следва да видим.


    Темата на богатите Leighton-Meester-Photoshoot-leighton-meester-11221961-435-326
    Върнете се в началото Go down
    Sponsored content





    Темата на богатите Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Темата на богатите   Темата на богатите Icon_minitime

    Върнете се в началото Go down
     
    Темата на богатите
    Върнете се в началото 
    Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
     Similar topics
    -
    » Темата на обикновенните хора

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Gossip RPG :: Самото начало :: Създаване на герой-
    Идете на: